Обіцянка вuконана! 3айшлu в Крuму, в окуnантів nаніка – nострілu, бої. Втpaтu серед нашuх сuл відсутні

0

В окупованому Криму пройшла спільна спецоперація ГУР МО України за підтримки ВМСУ. Вночі 24 серпня відбулася операція ГУР МО України за підтримка ВМСУ в тимчасово окупованому Криму. Спецпідрозділи на плавзасобах висадились на берег в районі населених пунктів Оленівка і Маяк.

Під час виконання завдання українські оборонці вступили в боєзіткнення з підрозділами окупанта. В результаті, противник зазнав втрат серед особового складу, знищено ворожу техніку. Також в українському Криму знову замайорів державний прапор.

Всі цілі та задачі виконано. По завершенні спецоперації українські оборонці без втрат залишили місце подій.

Окупаційна адміністрація Криму не коментує події, попри масові звернення місцевих жителів. Єдине повідомлення стосується начебто «знищення боєприпасів за встановленим графіком».

? Українські Сили Оборони і надалі надаватимуть окупантам допомогу в знищенні боєприпасів, техніки та живої сили.

Відеопрогравач00:0000:57

 

Загрузка...
попередня статтяВідчули, що таке вiiйнa на “власній шкурі” Щойно! Севастополь, точний приліт у штаб флоту РФ . Відео і фото
наступна статтяГepaщeнкo: “Лuше вузьке коло наблuженuх людей знають, що в Укpaїнi з’явuвся niдpoздiл, якuй зaймaэться тuм, чuм зaймaвcя М0ccaд в Ізpaїлi. Сьoroднi в Укpaїнi фopмуєтьcя oднa iз нaйnoтужнiшux cneцcлужб cвiту”