Облaaва в Євpoпі! Знайдуть всіх — новuй наказ Зеленського: екстрадуватu неrайно. Вuкрuлu!

0

Військовозобов’язаних українців, які покинули Україну за підробленими довідками про непридатність до служби, можуть екстрадувати додому.

Про це заявив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

За словами нардепа, спочатку державні органи будуть проводити попередній аналіз, який займатиме декілька місяців. Якщо хтось корумпував якогось посадовця, то згідно із законодавством відповідальність несуть обидві сторони.  Правоохоронці будуть працювати над тим, аби легалізувати докази й висувати обвинувачення.

«Що буде з людьми, які це робили? Вони будуть нести відповідальність згідно з законами за давання хабара, за підробку документів, за ухилення від мобілізації», — заявив Арахамія.

За словами Арахамії, питання в тому, яким чином притягати людей, які вже виїхали.  До них «дотягнутися» прямо зараз у правоохоронців немає можливості, але згідно з кримінальним кодексом в Україні зараз дуже посилились напрямок міжнародно-правової допомоги. Тож фактично в будь-якій країні світу правоохоронні органи можуть прийти і зробити запити на екстрадицію таких людей, і привезти їх до України, щоб вони понесли відповідну відповідальність, вважає нардеп.

Нагадаємо, 30 серпня президент Володимир Зеленський повідомив, що на засіданні Ради національної безпеки та оборони України вирішили провести комплексну перевірку обґрунтованості рішень військово-лікарських комісій щодо інвалідності та непридатності до військової служби, які було винесено з 24 лютого 2022 року.

Загрузка...