Обмopoк в cyді не доnоміг: Пaвлу обралu заnобіжнuй зaхід, – ЗМІ

0

Спершу низка ЗМІ повідомили, що ввечері 1 квітня Шевченківський суд обрав запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Паші “Мерседесу”, якому СБУ оголосила про підозру. Проте згодом виявилось, що це помилка – суд ще триває.

На чому наполягає прокуратура

Кореспонденти Hromadske, які перебувають у залі суду, повідомили, що Паші “Мерседесу” 1 квітня обирають запобіжний захід. Прокуратура просить 60 днів домашнього арешту і носіння браслета, а також заборону соцмереж, щоб одіозний священнослужитель не записував звернення до вірян.

Важливо. “Суспільне” повідомило, що станом на 20:50 Шевченківський суд ще не ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ МП Паші “Мерседесу”. Суд пішов у нарадчу кімнату.

Суд ще не обрав запобіжний захід

О 20:31 Hromadske повідомило, що Шевченківський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для митрополита Української православної церкви у вигляді цілодобового домашнього арешту на 2 місяці. Інформацію про арешт Павла Лебедя підтвердило й видання LB.ua, уточнивши, що йому також заборонили спілкуватися з вірянами.

Проте згодом Hromadske спростувало своє попереднє повідомлення та перепросили за помилку.

Новина доповнюється

Ми одразу вас проінформуємо про доповнення цієї новини

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я