Оксана та Вітя рuдають гіркuмu сльозами: Все майно олігарха було конфicковане і nередане на nотреби ЗСУ

0

Заарештовані літак та вертоліт, якими користувалася родина народного депутата України, підозрюваного у держзраді, передано ЗСУ. Йдеться про літальні засоби родини Віктора Медведчука.

Про передачу техніки українським військовим повідомив Офіс генпрокурора України. В Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України підтверджують, що літак та гелікоптер належить родині Медведчука.

За клопотанням Офісу Генерального прокурора судом накладено арешт на гелікоптер та літак, якими користувалася сім’я народного депутата України, підозрюваного в держзраді. Наразі правоохоронцями вилучено це майно та передано у користування Збройним Силам України”, – йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора.

Літак Медведчуків, який передали ЗСУ

Про те, що майном розпоряджалися саме Медведчуки, також свідчить нагадування про арешт інших активів. “Раніше за клопотанням прокурорів було накладено арешт на комплекс “Ведмежа діброва” та інші активи, кінцевим бенефіціаром яких є дружина народного депутата України, підозрюваного у держзраді”, – йдеться в повідомленні.

Заарештованим вертольотом тепер користуються військові

Також в Офісі генпрокурора нагадали, що активи були заарештовані в рамках кримінального провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем та заволодіння майном.

Джерело: Obozrevatel

Загрузка...
попередня статтяВ москві заnанікували: Україні зняли ТАБУ на постачання і вuкористання далекoбійнuх раkет
наступна стаття“Кажете ви всі втомuлuся від війнu!? А я втомuвся щоденно прощатuся з жuттям. Коли прuлітає чіmко в окоn, ти чуєш вuхід: рахуеш секунди…”