Папа Рuмський у Крeмлі? Цuнічна заява понmuфіка – ультuмаmум Зеленському? Шанmаж шокyвав всіх!

0

Папа Римський поставив дивний ультиматум. Мовляв, готовий приїхати до Києва, але при цьому обов’язково має відвідати і Москву. Він зазначив, або поїде в обидві столиці, або не вирушить до жодної.

Політолог Микола Давидюк в інтервю 24 каналу назвав висловлювання понтифіка “папським шантажем”, який демонструє, хто тут Папа. Про це він розповів 24 Каналу. На його думку, це виглядає так, нібито понтифік більше хоче приїхати до Москви, ніж до Києва.

Він вважає, що це є негативною тенденцією, адже Папа має бути не тільки духовним лідером для мільярдів людей по всьому світу, але й гарним політичним лідером і не піддаватися на путінський фашистський шантаж.

За його словами, Папа Римський має бути позитивним західним лідером, який стоїть на основах демократії, свободи слова, свободи людини і захисту прав людини.

“Якщо Папа дуже хоче в Москву, нехай їде. І ще краще, якщо приїде до Києва. Що Кремль йому може запропонувати – кілька мільярдів, якийсь цинічний план мирного врегулювання. А Україна покаже йому людяність, а також чорний бік війни і розрухи, до якої призвела путінська агресія на нашій території” – впевнений Давидюк.

На його думку, побачивши Бучу, Бородянку, Сумщину, Херсонщину понтифік однозначно буде на нашому боці. Адже фашисти не змусять його зайняти той бік, який хочуть вони.

Давидюк зауважив, що Україні у цьому питання треба активніше працювати через діаспору в Аргентині (Папа Римський Франциск народився в Буенос-Айресі ). Адже понтифік вважає себе антиамериканістом, а Росія на цьому грає.

“Саме потужна українська діаспора в Аргентині допомогла б нам працювати з Папою Франциском” – впевнений він.

Політолог відзначив, що Папа Римський – це також вхід в Латинську Америку, і тому дуже важливо, щоб він допоміг нам переконати всіх політиків, які є ревними католиками там, щоб він допоміг нам цементувати їхню підтримку нас.

“Коли це станеться, це буде дійсно перемога. Тому візит Папи, це не тільки боротьба за Папський престол в Римі, але й боротьба за мільярд людей, які проживають в “глобальному Півдні”. Це те, що нам потрібно буде здобути”, – наголосив Микола Давидюк.

Нагадаємо, що до цього Глава Католицької церкви Папа Римський Франциск вчергове поставив знак рівності між росіянами та українцями – тобто між агресорами та жертвами. Він заявив, що потрібно молитися за матерів обох держав, бо ті втратили дітей та воїнів на війні.

Ця ситуація, очевидно, свідчить про те, що у Папи Римського є певні проблеми з пам’яттю, адже він постійно забуває, що саме Росія є агресором, а Україна – жертвою в цій війні. Власне, загибелі десятки тисяч людей від, щонайменше, 24 лютого, на плечах Кремля та, зокрема, тих матерів, які поблагословили своїх синочків вбивати українців.

Стираючи межу між жертвою та катом, Франциск фактично підіграє державі-терористці, Путіну та всім кремлівським політикам, що бажають крові.

Понтифік неодноразово закликав Київ та Москву сісти за стіл перемовин, ігноруючи позицію України щодо можливості діалогу лише тоді, коли всі російські окупанти покинуть території нашої держави.

Крім цього Папа Римський Франциск зазначив, що під час своїх поїздок до столиць України та рф планує запропонувати Володимиру Зеленському та путіну «службу миру», яка просувається Ватиканом для припинення повномасштабної війни.

«Я готовий поїхати до Києва. Я хочу поїхати до Києва. Але за умови, що я поїду до Москви. Я поїду в обидва місця або в жодне», – сказав Франциск.

Також понтифік розповів, що запрошував президента України Володимира Зеленського до Ватикану для аудієнції. За його словами, Зеленський після початку бомбардувань України відклав візит до Ватикану, але не скасував.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я