Петро Порошенко не стрuмався, вuйшов і повідомuв, що найблuжчuмu днямu розnочнеться Контрнaстуn ЗСУ

0

Порошенко заявив, що контрнаступ української армії розпочнеться протягом кількох найближчої доби.

Українська армія розпочне контрнаступну операцію протягом кількох найближчих діб , заявив п’ятий президент Петро Порошенко під час візиту на позиції ЗСУ на Донбасі. Його заяву цитує впливове іспанське видання  El Mundo . Порошенко підкреслив, що операцію ЗСУ не доведеться чекати “місяці чи тижні, воно розпочнеться з дня на день”.

За його словами, російська влада і командування не знають точку, де саме буде завдано удару по окупаційних силах. На даний момент лінія фронту перевищує довжину 1000 км, яку Росія повністю прикрити не в змозі.

“Ми збираємося атакувати в різних точках. Путін не знає, куди ми битимемо, а сил, щоб прикрити всю лінію зіткнення довжиною понад 1000 кілометрів, у Росії недостатньо”, – заявив він .

Український політик також зазначив, що західні партнери України розглядають Київ як найважливіший елемент власної безпеки. Раніше військові аналітики передбачали початок активної фази українського контрнаступу наприкінці весни, коли необхідну бронетехніку та озброєння в повному обсязі буде доставлено в Україну.

Загрузка...