Пoлyyчaйте!! Тaк вaм і тpeба! Казахстан заблокував Росії понад 1700 вагонів із російським вугіллям, яке мало йти на продаж щоб фінансувати вiiйну в РФ

0

Саме Білорусь і Казахстан припинили витік російського вугілля. Ці країни вирішили не чекати вступу в силу європейських санкцій.

На початку квітня ЄС ввів ембарго на російське вугілля. Фактично він набуде чинності в кінці серпня. Найближчі союзники Росії кинулися ввести заборону щодо європейських бюрократів ще раніше. Білорусь з середини квітня заборонила транзит російського вугілля через свою територію.

Таку інформацію можна почути від залізниць Росії та Білорусі. Казахстан запровадив ту ж заборону, що і Білорусь. Країна заблокувала в межах своїх кордонів 1700 автомобілів, завантажених російським вугіллям.

Про це повідомляють джерела з Казахстану. Президент Кассім-Жомарт Токаєв також частіше виявляв нелояльність до Путіна. Він йому спеціально сказав, що не визнає квазіреспубліку Донбас.

Для самого Путіна нова проблема з вугіллям неприємна, оскільки основні компанії галузі, як виявилося, належать його родині.

Загрузка...
попередня статтяПрактично ніхто з українців знає і навіть не nідозрює про те, що у більшості сферах життя в Європі до України – як до неба рачкu. Все частіше я чую одну і ту ж фразу від тих хто вuїхав : “А знаєте, у нас вдома офігенно”
наступна статтяЛьвівяни, вам тепер буде вдячна вся Україна! На Львівщині відкрили нову газову свердловину, яка забезпечить понад 115 000 кубометрів на добу – тепер нам російського не треба!