Потрібен резoнанс! Це лікарка Натaлія Стаценко. Вона була аpeштована в окyпованому Донецьку…

0

Кампанія #PrisonersVoice та IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. закликають представників міжнародних організацій, парламентарів, урядовців та дипломатичний корпус різних країн та усіх людей доброї волі підтримати акцію «Різдво для лікарки Наталії Стаценко».

Наталія Стаценко, 1978 р.н., за фахом лікарка. Була арештована у липні 2019 у Донецьку. Її обвинуватили у шпигунстві. Причиною стала переписка із журналістом Станіславом Асєєвим. «Судовий процес» досі триває. Вдома чекає донька, яку вона виховувала самостійно.

Перші місяці Наталію утримували у секретній тюрмі «Ізоляція», що знаходиться на території військової бази та відома катуваннями та нелюдським поводженням. Потім жінку перевели в СІЗО №5 Донецька.

Останні роки Наталія мала проблеми із хребтом. Прямо перед арештом їй мали робити термінову операцію. В ув’язненні стан здоров’я стрімко погіршився. Медичної допомоги вона не отримує. Страждає від нестерпної болі та постійно знаходиться на знеболювальних.

У вересні 2021 завдяки клопотанню рідних Наталію нарешті оглянув лікар. Він призначив термінову операцію на 25 жовтня.

Але т.з. керівництво СІЗО відмовилося доставити жінку в лікарню у зв’язку із пандемією. Вже 25 листопада так званий суд “ДНР” відхилив клопотання про зміну запобіжного заходу, що через позицію керівництва СІЗО робить термінову операцію неможливою.

Її старенький батько у відчаї: «Операція, яка на неї чекає, дуже травматична. Вона вже зараз глибокий інвалід. А без операції моя донька просто помре».

Скоро Різдво, а це час радості та див. Тільки на диво сподіваються рідні Наталії, щоб врятувати її життя.

Для цього ми звертаємося до представників міжнародних організацій, парламентарів, урядовців та дипломатичного корпусу різних країн та усіх людей доброї волі.

Потрібно прямо зараз запостити на офіційних акаунтах звернення, приблизно такого змісту:

«Різдво для Наталії Стаценко. Росія та де-факто влада в Донецьку має проявити людяність та дозволити термінову операцію для лікарки Наталії Стаценко, щоб врятувати їй життя #PrisonersVoice»

Olexandra Matviychuk

Загрузка...
попередня стаття“Бере ціль у 300 км. Чистокровна українська технологія”, – Цаплієнко про фото новітнього українського ракетного комплексу
наступна стаття«Третя доза щеплення, ми вимушені піти на цей крок» — Ляшко терміново звернувся до українців.