Прорив першої лінії! Одразу 4 напрямки – вороr в nастці: ЗСУ вдалось немuслиме. Повне звільнення!

0

На Запоріжжі та заході Донецької області дещо знизилась інтенсивність бойових дій. Українські військові закріплюються на досягнутих рубежах. 

Військовий експерт Олег Жданов розповів на своєму ютуб-каналі, що надалі Сили оборони України можуть прорвати лінію оборони ворога на чотирьох напрямках.

«Ми мали доволі гарний успіх – особливо в районі Роботиного, Урожайного, Старомлинівки. І вже практично підійшли впритул до населеного пункту Завітне Бажання – там зав’язуються бої», – зазначив Жданов.

Російські окупанти намагаються обладнати райони оборони, але українські артилеристи не дають їм цього зробити. Найімовірніше, Завітне Бажання не буде великою перепоною на шляху наших військ до Старомлинівки.

«Ми сформували чотири основних напрямки, де можемо прорвати оборону противника. Це Вугледар –  Волноваха, Бердянський напрямок, Мелітопольський напрямок та Василівка», – перелічив Жданов.

Російські окупанти вже усвідомили ризики цього, а тому почали активно перегруповувати війська. Але українське командування уважно стежить за їхніми переміщеннями та цілком контролює ситуацію.

Окрім цього варто зазначити, що у Міноборони Британії вважають, що така передислокація військ РФ, швидше за все, навпаки ослабить позиції Росії, особливо біля лівого берега Дніпра, де вони дедалі вразливіші до атак українських десантників.

Британські аналітики зазначали, що бічні перегрупування, які проводить армія РФ, підвищать ймовірність того, що їй доведеться відступити на підготовлені оборонні позиції у разі прориву Збройними Силами України.

Загрузка...
попередня статтяОдразу після ракетноrо удaaру по Чернігівщині, мaти 6-piчнoї Сoфiйки звернулася до всіх уkраїнців із великим проханням… (ВІДЕО)
наступна статтяБpuтанець довіз nікап до укpаїнського коpдону, попpосuв пеpедатu військовим. Те що він пoчув у відповідь його ш0кувало