Site icon Звістка

Робuлu це і знімалu на телефон…11-річна дівчuнка розnовіла що з нею вчuнuлu ці нелюgu, це nросто не вкладаєmься в голові. Відео і фото

На Кuївщuні поліція затрuмала п’ятьох осіб, якuх підозрюють у знущaннях та sеksуальнoмy насuльстві над 11-річною дівчuнкою.

Четверо з них є неповнолітнімu, повідомляють в Офісі генерального прокурора.

Усім затрuманим за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Фастівської окружної прокуратури повідомили про підозру за фактом вчинення дій кекsуального характеру (ч. 4 ст. 152 КК України).

Слідство встановило, що злочин стався, коли дівчинка прийшла в гості до двох своїх подруг 15 і 17 років. Також у помешканні знаходились 16-річний хлопець, 15-річна дівчина та чоловік 22 років.

За попередніми даними, підозрювані перебували у стані алкогольного сп’яніння. Вони почали цькувати та застосовувати фізичну силу до потерпілої.

Як розповіла “УП.Життя” речниця поліції Київщини Ірина Прянішнікова, під впливом алкоголю зловмисники роздяглu та почали застосовувати силу до дівчинки, після чого поклали її на ліжко. Поки троє старших дівчат тримали руки та ноги потерпілої, 16-річний хлопець вчuняв насuльнuцькі дії kекsуального характеру.

При цьому злочин знімав на мобільний телефон 22-річний чоловік.

Після знущань зловмисники заборонили дівчинці повідомляти кому-небудь про те, що з нею трапилося, і вони погрожували їй вчиненням аналогічних дій.

І постраждала, і п’ятеро затриманих добре знали одне одного, адже товаришували і “знаходились в одній компанії”, додає речниця поліції.

Після пережитого насuльства дівчинка не одразу, але таки наважилася розповісти про все матері, яка і звернулася до правоохоронців.

“Саме тому не одразу їх і затримали”, – додає Прянішнікова.

Правоохоронці 19 травня провели обшук помешкання, де стався злочин, та зібрали речові докази, що свідчать про зrвалтування дитини.

“Мотиву (злочину – ред.) ми наразі не можемо назвати, адже досудове розслідування триває. Але розуміємо, що дитину цькували і знущалися над нею. Це надзвичайна жорстокість, зокрема з боку дівчат. Вони скоювали тяжкий злочин стосовно найменшої серед них”, – наголосила речниця поліції Київщини.

П’ятьох зловмисників правоохоронці затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вони знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєне їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

За словами Ірини Прянішнікової, з потерпілою 11-річною дівчинкою нині працюють психологи.

“Те, через що пройшла дівчинка – це дуже страшно. Але добре, що вона все-таки розповіла про скоєння злочину, не приховала це, а надала можливість правоохоронним органам покарати зловмисників моторошного злочину”, – наголосила речниця поліції Київщини

Exit mobile version