Російським кораблям приготуватися: Україна збільшить виробництво дронів у 140 разів

0

Віце-прем’єр Федоров заявив, що “безпілотників буде більше, атак буде більше, російських кораблів буде менше”.

Виробництво безпілотників в Україні до кінця року зросте у 140 разів / фото t.me/ministry_of_defense_ua

Україна збільшує виробництво дронів та зможе проводити більше атак на російські кораблі, заявив Reuters віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров, коментуючи нещодавні атаки ЗСУ поблизу Криму.

“Безпілотників буде більше, атак буде більше, російських кораблів буде менше. Це точно”, – сказав Федоров в інтерв’ю.

Федоров також зазначив, що у 2023 році виробництво безпілотників в Україні зросло більш ніж у 100 разів порівняно з минулим роком.

“Я думаю, що до кінця цього року, якщо порівнювати з попереднім, це збільшення буде приблизно в 120-140 разів”, – зазначив віце-прем’єр.

За словами міністра, Україна випробовує системи штучного інтелекту, які можуть локалізувати цілі за кілька кілометрів і направляти на них безпілотники, навіть якщо зовнішній зв’язок порушений засобами радіоелектронної боротьби.

“Нам потрібен штучний інтелект, наприклад, технологія пошуку цілей, подібна до того, як працює “Ланцет” (російський безпілотник), щоб ціль можна було знайти за допомогою радіоелектронної боротьби та знищити”, – зазначив він.

Він додав, що на даний момент ця технологія знаходиться на стадії тестування, але деякі дрони, які купує Україна, використовують ШІ для розпізнавання цілей.

“У лісі він може виявити ціль і розпізнати, чи це людина, танк чи певна машина. Ці технології активно використовуються”. – зазначив Федоров.

Оновлено (15:35): Міністр наголосив, що Україна прагне і надалі масштабувати виробництво БПЛА.

“[Збільшення атак по російських кораблях] відбудеться за рахунок збільшення виробництва БПЛА. За цей у понад 100 разів збільшили виробництво, створили безпілотні човни, камікадзе, масштабується виробництво, є чіткі плани. … У нас немає іншої стратегії, ніж масштабувати і бути більш ефективними у застосуванні”, – сказав Федоров у коментарі УНІАН.

Федоров розповів, чому атак на російські кораблі стане більше
Федоров рассказал, почему атак на российские корабли станет больше

Робота українських дронів

Раніше Федоров поділився відео Головного управління розвідки Міноборони, на якому показано роботу морського дрона по російських кораблях у Чорному морі.

Загрузка...
попередня статтяЗнайдене в ньօгօ шօкує! Дօ Мураєва “завíталu гօстí” з СБY! Після обшуку, він тօчнօ сяде на дօвгօ бօ це не пíддаєтсья рօзумнօму пօясненню! Фօтօ
наступна статтяТепер задамо жару! Xвала тобі, Боже, і щuра подяка братам-австралійцям – в Уkраїну прибула найпотyжніша австралійська бронетеxніка. Відео