СБУ знaйшлa ycix блoгepiв, якi “зacвiтuлu” poбoтy ППO пiд чac amaкu PФ нa Київ: як їx noкapaють (фoтo)

0

Служба безпеки України знайшла шістьох блогерів, які зняли та поширили роботу сил ППО під час масованої атаки країни-агресорки Росії на Київ.

16 травня київські блогери зняли роботу української протиповітряної оборони під час ракетної атаки та розмістили фото і відео у своїх соцмережах.

“В ніч проти 16 травня вони здійснили несанкціоновану фото- та відеозйомку роботи української протиповітряної оборони та розмістили відповідні матеріали в соцмережах. Серед іншого, фігуранти зафіксували результати ураження російських крилатих і балістичних ракет. Тим самим вони могли розкрити місцеположення та специфіку роботи вітчизняної ППО”, – про це повідомляє пресслужба СБУ.

Спецслужба встановила, що за лічені хвилини ці відео “підхопили” численні телеграм-канали та російські пропагандистські пабліки. Серед них – інтернет-ресурси, які підконтрольні спецслужбам країни-агресора.

Також кіберфахівці СБУ заблокували роботу онлайн-камер, які в автоматичному режимі фіксували роботу української протиповітряної оборони. За даними слідства, виявлені відеокамери перебувають на балансі декількох столичних комерційних структур.

Доступ до відзнятих файлів був відкритим для широкого кола “користувачів”, які виклали відео нічної атаки на Київ у загальному доступі в Ютуб. Отриману таким чином інформацію окупанти могли використовувати для коригування повторних повітряних ударів по столиці України”, – наголосили в СБУ.

У фігурантів вилучили мобільні телефони і комп’ютерну техніку, які вони використовували для поширення забороненого контенту.

  • Роботу ППО у столиці зняли блогериРоботу ППО у столиці зняли блогери СБУ
  • СБУ викрила блогерів, які зняли роботу ППОСБУ викрила блогерів, які зняли роботу ППО СБУ
  • Блогерам загрожує до 8 років в'язниціБлогерам загрожує до 8 років в’язниці СБУ
  • Блогери "засвітили" роботу ППО у КиєвіБлогери “засвітили” роботу ППО у Києві СБУ
  • Блогери "залили" у соцмережі роботу ППОБлогери “залили” у соцмережі роботу ППО СБУ
  • Кияни виставили у соцмережі роботу ППО у КиєвіКияни виставили у соцмережі роботу ППО у Києві СБУ
  • Роботу ППО у столиці зняли блогериРоботу ППО у столиці зняли блогери СБУ
  • СБУ викрила блогерів, які зняли роботу ППОСБУ викрила блогерів, які зняли роботу ППО СБУ

Наразі відбуваються комплексні заходи для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності. Зловмисникам загрожує до 8 років ув’язнення.

Загрузка...
попередня статтяІ це після року сmрaшнoї вiйнu!!! Жіночка на вулиці прuвселюдно заяивла, що вона завжди була є і буде “за роsіян”.… ВІДЕО
наступна статтяХмельницький… Син прuйшов до батька. Як це пережuтu!? Як це вuтрuмати!?.. ВІДЕО