Ще на світанку! Таємний борт Зеленського: з Оленою за руку — не чекав ніхто! Перші кадри!

0

Український президент Володимир Зеленський прибув до Канади із неанонсованим візитом. Він пробуде там з 21 по 22 вересня.

Про візит Зеленського оголосив прем’єр-міністр Джастін Трюдо. Відомо, що у планах нашого президента — зустрітись із членами уряду Канади.

«Джастін Трюдо оголосив, що президент України Володимир Зеленський перебуватиме у Канаді з 21 по 22 вересня. Двоє лідерів продовжать тісно співпрацювати над зміцненням зв’язків між державами й допомогою українському народу у подальшій обороні від російського жорстокого й невиправданого вторгнення. Канада підтримуватиме Україну стільки, скільки знадобиться», – йдеться у повідомленні.

Під час візиту Зеленський планує зустрітись із членами уряду Канади, а також виступить у парламенті.

Крім того, він вирушить до Торонто де зустрінеться із канадськими бізнес-лідерами з метою зміцнення інвестицій приватного сектору у майбутнє України.

«Канада разом із союзниками й партнерами й надалі стоятиме пліч-о-пліч із народом України протягом усього часу, що знадобиться. У тісній співпраці ми посилюватимемо економічний тиск на режим Путіна, поки він не почне поважати територіальну цілісність й суверенітет України», – зазначили в офісі глави канадського уряду.

Також нагадаємо, що Президент України у новому зверненні розповів про зустріч із президентом США та його командою.

«Є новий оборонний пакет: ППО, артилерія, снаряди, інженерні засоби. І довгострокова домовленість – будемо разом працювати, аби спільно з Америкою Україна виробляла необхідну зброю», — наголосив Зеленський.

Загрузка...