“Ще трохuu “їх” nотрясете і фінансова допомога нам неnотрібна буде”. НАБУ відкрuло справу на керівнuка Укpбюро Інтерnола Невoлю

0

Національне антикорупційне бюро розслідує факт ймовірного недекларування директором Укрбюро Інтерпола Василем Неволею квартири в Києві та квартири дружини в Броварах Київської області.

Про свідчать матеріали суду, повідомляють Українські Новини.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують факти ймовірного недостовірного декларування майна начальником Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції-головою Національного центрального бюро Інтерполу в Україні Василем Неволею.

За версією слідства, керівник НЦБ Інтерполу в Україні Неволя ймовірно вніс завідомо недостовірні відомості до щорічної декларації за 2020 рік, які відрізняються від достовірних на суму від 500 до 4000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (від 1,3 млн гривень до 10,7 млн гривень) (частина 1 статті 366-2 ККУ).

В органах слідства вважають, що Неволя не вказав свою квартиру в Києві, дружину як члена сім’ї та її квартиру в Броварах Київської області.

Відповідно до матеріалів суду, наприкінці січня детективи НАБУ провели обшук в квартирі, якою нібито користувався Неволя, у межах цієї справи і вилучили низку документів, яка мають значення для справи.

Зокрема, там знайшли платіжки за комунальні послуги, видаткові накладні на ім’я Неволі та його замовлення як покупця з чеками.

Також детективи знайшли договір щодо придбання майнових прав на трикімнатну квартиру, де покупцем вказаний Неволя.

ВАКС наклав арешт на вилучене майно.

Як повідомляли Українськi Новини, Українське бюро Інтерполу Міністерства внутрішніх справ відмовилося оголошувати в міжнародний розшук пані посла Росії в Кабо-Верде, колишню прокурорку Криму Наталію Поклонську.

Неволя займає посаду начальника робочого апарату Національного центрального бюро Інтерполу в Україні з 2008 року.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я