Щоб такuх масштабів, то це вперше! ЗСУ влаштували “Хіросіму” окуnантам і вщeнт “рознеслu” цілuй логістuчнuй центр oзбрoєння вороrа на Донбасі

0

Маємо свіжі новини “з тієї сторони” про “Хіросіму”, яку влаштували ЗСУ на складі боєприпасів окупанта у Кришталевому.

Поділився цією інформацією великий любитель “новоросії”, Андрій Морозов, який позиціонує себе у блогосфері під ніком “Кот Мурз”.

Він заявив, що це був “склад всього боєкомплекту”. Так би мовити логістичний центрп, в який орки ешелонами звозили на розташовану в Червоному Лучі заілзничну станцію з РФ. Із найціннішого, що там було на його думку, це авіаційні ракети та зенітні снаряди.

“Потужність першої детонації була така, що народ схильний вважати – значну частину БК, що завозиться, просто звалювали в купу в одному місці, незважаючи на те, що територія заводу величезна і можна було грамотно розсувати так, щоб обійтися без хіросим у разі прильоту (… ) Після влучення по складу ешелони, якими була забита станція, тепловози розтягували з надсвітловою швидкістю”, – написав він.

Загрузка...
попередня статтяПрoшу nане! У вас з кошелька 5 грuвень вunaло! – Звідкu-звідкu?! То де ж вu такого слова навчuлuся?
наступна статтяВладо, наш народ тобі це ніколи не пробачить! У ВРУ заявили, що хочуть cкacувaти повністю всі дoвiчнi пiльги для вiйcькoвocлужбoвцiв пicля дeмoбiлiзaцiї