“Скільки цей барgак ще трuватuме?”: Співаку, який nішов з жuття ще в 2015 році, прuнеслu nовістку додому

0

Один з територіальних центрів комплектації Львова відправив повістку співакові Владіславу Левицькому, який загинув у автомобільній аварії ще у 2015 році. Водночас у ТЦК констатували, що з’ясують причини цього інциденту.

Зауважимо, що Владіслав це не справжнє, а сценічне ім’я Левицького. У паспорті він записаний як Василь Ярославович, та саме на це ім’я прийшла повістка, про що повідомила користувачка фейсбуку Мар’яна Волошин. 24 Канал сконтактував з ТЦК та СП Шевченківського району, аби дізнатися, як так могло статися, пише Ukrfakt.com.

Якою була відповідь ТЦК Львова

Власне, представник територіального центру комплектації Юрій Синюшко констатував, що причини цього незабаром з’ясують. Ймовірно, згодом з’являться офіційні пояснення стосовно того, чому трапилася ця помилка.

Пані Мар’яна стверджує у своєму дописі, не добираючи слів, що ця ситуація є неприпустимою. Однак потрібно розуміти, що ТЦК можуть інколи володіти застарілими даними, тому й трапляються такі ексцеси.

Паспорти, військово-облікові документи померлих осіб передаються до органів внутрішніх справ та військових комісаріатів (теперішніх ТЦК – 24 Канал) за місцем реєстрації смерті.

Якщо при реєстрації смерті зазначені документи не були передані, то про це повідомляються відповідно органи внутрішніх справ та військові комісаріати, – йдеться на сайті Мінюсту.

Загрузка...
попередня статтяТpагічна звістка сколuхнула Україну! Це сmалося сьогодні. Владиславу було лише 21… Сергію 31…
наступна стаття30 років дружбu коту під хвіст: Казахстан офіційно розpuває всі свої mоргові представнuцва в РФ