Скільки заробuлu у вересні Андрій Садовuй і його заступнuкu

0

У мера Львова Андрія Садового за вересень зросла зарплата. Також з 1 вересня у нього і його заступників суттєво збільшились премії

Відповідна інформація розміщена на сайті Львівської міської ради, пише Еспресо.Захід.

Андрію Садовому у вересні нарахували 75,9 тис. грн заробітної плати, а це на 8100 гривень більше, ніж попереднього місяця. На руки міський голова отримав понад 60 тис. гривень, що на 6447 грн більше, ніж у серпні.

Основну частину підвищення мер отримав завдяки премії, яка з 1 вересня зросла на 4474 грн. Також збільшились премії майже у всіх заступників Садового. Якщо в попередні місяці премії стандартно перевищували оклад вдвічі, то тепер в середньому у 2,5 рази. А от у заступника з містобудування Любомира Зубача та бізнес-омбудсмена Сергія Кіраля премія майже в три рази вища за посадовий оклад.

Порівняно із серпнем, найбільше зросла премія заступниці мера з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк – на 13,1 тис. гривень. У Любомира Зубача премія збільшилася на 11,9 тис., а в керуючої справами виконкому Наталії Алєксєєвої – на 7,1 тис. грн. У середньому премія керівників Ратуші зросла на понад 5 тис.грн.

Щодо надбавки за високі досягнення праці, то в Андрія Садового вона найнижча – 6 тис. грн. Тоді як найвище оцінили досягнення Ірини Маруняк – понад 20 тис. грн.

Детальніше про виплати міських чиновників можна переглянути у інфографіці.

Загрузка...