Страaшна трaгeдiя на Заході України в День Незалежності! Очевuдці крuчалu не людcькuм крuком від побаченого. ВІдео

0

У Четвер 24 серпня, в селі Сопачів Вараської громади сталася трагедія – мати власними руками втопила у місцевому кар’єрі своїх малих синів. 

Про це повідомили місцеві ЗМІ, інформацію підтвердив і голова громади Олександр Мензул.

У трагічній загибелі дітей підозрюють їхню матір – вчительку за професією.

«Учора нашу громаду сколихнула страшна звістка трагічної смерті двох малолітніх дітей на водоймі у с.Сопачів. Дуже шкода, що у цей тяжкий час для нашої країни, ми змушені, окрім наших воїнів-захисників хоронити невинних малят – майбутнє нашої держави… Щирі співчуття рідним та близьким хлопчиків…Царство небесне та вічна пам’ять маленьким Янголам», – написав він у дописі.

Як повідомили у поліції Рівненщини, близько 11:30 звернулася жителька одного із сіл Вараського району і повідомила, що у кар’єрі втопилося двоє місцевих дітей.

На Рівненщині знайшли мертвими малих братів: у причетності до їхньої смерті підозрюють матір

Поліцейські встановили, що загиблими є двоє братів — п’яти та семи років. Наразі за цим фактор розпочате кримінальне розслідування.

Виданню РадіоТрек стало відомо, що одного з хлопчиків дістали з води місцеві жителі, іншу дитину знайшли поблизу берега.

На Рівненщині знайшли мертвими малих братів: у причетності до їхньої смерті підозрюють матір

Як передає Володимирець сіті, на запитання очевидців: «Навіщо ти їх втопила?», горе-матір відповіла «Щоб не мучилися на цій землі».

Загрузка...
попередня статтяГepaщeнкo: “Лuше вузьке коло наблuженuх людей знають, що в Укpaїнi з’явuвся niдpoздiл, якuй зaймaэться тuм, чuм зaймaвcя М0ccaд в Ізpaїлi. Сьoroднi в Укpaїнi фopмуєтьcя oднa iз нaйnoтужнiшux cneцcлужб cвiту”
наступна статтяЗeлeнcькuй в nрямому ефірі заявuв хто вuнен в зaruбeлі Пpuгoжuнa: “Кoлu Укpaїнa звepтaлacя дo cвiту щoдo лiтaкiв, мu нe цe мaлu нa увaзi…”