Суд арештyвав готельний комплекс російськоrо бізнесмена в Трускавці

0

Суд арештував корпоративні права та майно російського бізнесмена на Львівщині на суму майже 6 млн грн. росіянин був співвласником готельного комплексу в Трускавці, пише Zaxid.net.

Як повідомили 29 серпня в СБУ та прокуратурі Львівщини, громадянин росії має бізнес в окупованому Криму. З 2016 року він системно сприяв та забезпечував проживання і перебування воєнізованих формувань росії у своїх готелях на території півострова.

«Окрім цього, росіянин володів майновими активами і на Львівщині. У його власності було 49% корпоративних прав на готельний комплекс, що розташований в туристично привабливому Трускавці», – йдеться в повідомленні СБУ.

Суд наклав арешт на бізнес-активи російського бізнесмена, які розташовані на Львівщині. Майно на суму 6 млн грн передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Санаторій «Дніпро-Бескид» 3* (Трускавець, Україна)Справу розслідують за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ст. 110-2 ККУ).

У липні цього року парламентська тимчасова слідча комісія повідомила, що росіянам належить готель «Бескид» у складі ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» у Трускавці.

За даними аналітичної платформи YouControl, власником ПАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» вказаний мешканець Трускавця Олександр Чебаненко, а контрольний пакет акцій (понад 98%) належить офшорній компанії «Ларднер Інтерпрайсез Лімітед». Серед реальних власників – ціла низка російських компаній: «Богословський алюмінієвий завод», «Красноярський алюмінієвий завод», «Омський каучук».

Водночас у правлінні ПАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» продовжують заперечувати наявність російських власників.

«Ніяких російських власників в нас нема, в нас один український власник», – заявив ZAXID.NET заступник голови правління Володимир Бобечко. Він відмовився коментувати інформацію про арешт корпоративних прав та майна.

Загрузка...
попередня статтяЗабuрайтеся геть, мu не впустuмо своїх чоловіків: на заході Українu жінкu не пустuлu військовuх, які хотілu вручuтu чоловікам nовісткu (Відео)
наступна статтяДрузі, на-жaль маємо страашну звістку з nередової…Сьогодні одразу шестеро найкращих nілотів заruнули під час бoйoвoro зaвдaння в Баxмyті