Танкопад під Авдіївкою: ЗСУ влаштували епічний провал “другій армії світу”

0

З колоною ЗС РФ, яка прямувала з окупованого Донецька у бік Авдіївки, сталася неприємність: військові втопили по дорозі танк. Інцидент зняли на відео ЗСУ. Ролик доступний на Telegram-каналі “Україна 365”. Росіяни гнали у бік Авдіївки колону з 9 танків для наступу.

Вступити в бої окупантам завадив міст. Перший танк, який перебував у колоні, не втримався на хисткій конструкції і впав прямо в річку. Після цього окупантам довелося розгортати свою колону та повертатися назад. Ситуацію прокоментував у Telegram український воєнкор Юрій Бутусов.

“Дев’ять одиниць бронетехніки противника колоною йшли з окупованого Донецька, намагаючись відрізати Авдіївку, де йдуть важкі бої, з Водяного та Досвідченого. Але сталася неприємна нагода. Мріяли взяти Київ, але завадила Авдіївка, мріяли взяти Авдіївку, але перешкодив міст”, але завадив журналіст. .

Зазначимо, що сьогодні, 10 жовтня, російська армія активізувалася на Авдіївському напрямі. ЗС РФ з самого ранку почала хаотично бити артилерією по Авдіївці, використовуючи свою улюблену тактику вогняного валу. Варто уточнити, що Авдіївський напрямок – один із найпотужніших в українській обороні. Прорвати її російської армії не вдалося весь час повномасштабного вторгнення, лінія фронту залишається там, як і останні 9 років.

Загрузка...