Тільки що в Турeччині з-під pуїн дістaли двoмісячне немoвля через 128 гoдин після зeмлeтруcу (відeо)

0

Водночас кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії сягнула вже майже 25 тис.

У турецькому Кахраманмараші з-під завалів будинку врятували двомісячну дитину через 128 годин після землетрусу.

Про це повідомляє Hürriyet.

Рятувальники зі стамбульського муніципалітету Коджаелі, які були скеровані до районів лиха після землетрусу, дістали малюка з-під руїн 11 лютого.

Немовля провело 128 годин під завалами зруйнованої будівлі в районі Антакья міста Хатай. Після порятунку дитину терміново госпіталізували.

Рятувальники та звичайні громадяни були страшенно раді після того, як немовля вдалося дістати живим.

У Кахранмараш також з-під завалів витягли живим 9-річного хлопчика. Після цього ізраїльські та турецькі рятувальники на радощах обіймали один одного, йдеться в сюжеті ТСН.

Окрім того, в турецькому місті Газіантеп вдалося врятувати вагітну Західе Каю, яка провела під завалами понад 115 годин і вижила. Пощастило і її 6-річній донечці Кубрі, яку витягли буквально на годину раніше.

У провінції Хатай рятувальники витягли жінку, яку заблокувало на 2 м під землею та ще й привалило бетонною плитою. Аби визволити  її з пастки, знадобилося понад 3 години.

Джерело: tsn

Загрузка...
попередня статтяЦе не до добра!!! Потужна блискавка влучила в Ісуса Христа-Спасителя… Люди шoкoвaнi і всі як один стверджують що це знак
наступна статтяКомаров зі “Світ навиворіт” вперше за тривалий час вийшов на зв’язок і несподівано перейшов на українську