Трaгeдiя в самому центрі вuбyхнyлa маршрутка з пасажuрами — людям nовідрuвало рукu, ногu. Відео

0

Вибух стався у центрі міста, коли маршрутка перевозила пасажирів.

Увечері у російському місті Воронежі стався вибух у маршрутному автобусі, який перевозив пасажирів. Постраждали 16 осіб, серед них є люди з важкими травмами, зокрема, 35-річній дівчині відірвало ноги – згодом вона померла в лікарні.

Про це повідомляє видання “РГ” з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Вибух стався практично в центрі міста. На щастя, поруч знаходиться пожежна частина, тому рятувальники на місце події прибули практично миттєво. Внаслідок вибуху з автобуса зірвало обшивку, вилетіли шиби, скло перетворилося на кришиво, що розлетілися по проїжджій частині.

Відео перших хвилин після інциденту публікують користувачі в соцмережах

Серед причин називають версію про вибух газового балона. За іншою інформацією, автобус працював на дизельному паливі. На місці аварії працюють співробітники ФСБ – вони шукають сліди вибухових речовин.

За словами віцегубернатора регіону Сергія Соколова, нині версія про теракт не розглядається. “Поки ніщо не вказує на те, що це міг бути теракт”, – сказав Соколов  в коментарі “Інтерфаксу”.

На місці працюють екстрені служби.

 

Загрузка...
попередня статтяЩойно! Вражаюча новuна!! “Вuшки Бойка” – наші! 3СУ відбuлu її у роsiян nісля боїв у Чорному морі! Деталі, як їм це вдалося!!!
наступна статтяТраrедія на Заході України! У школі стався nотужнuй вuбух: дітей переведуть на дистанційне навчання. Відео – Ми з України