Site icon Звістка

“Це оcтання чaстuна війнu”, – Зелeнський пpuпустuв, коли саме окyпанти покuнуть наші теpиторії

Володимир Зеленський вважає, що повномасштабна війна росії проти України вже на завершальному періоді.

Також він заявив, що, здається, знає, коли росія піде з наших територій.

Президент України зазначив, що вирішальний період – найважчий.

Тож спрогнозувати закінчення бойових дій зараз складно.

Зеленський заявив, що зараз завершальний етап війни.

Румунські журналісти запитали у Володимира Зеленського про те, коли закінчиться війна. Він відповів, що ніхто нині не може назвати точну дату, однак зазначив, що українські захисники продовжують контрнаступ для звільнення тимчасово окупованих територій країни.

Я знаю, що ми йдемо в контрнаступ, що росія піде з наших територій. Мені здається, я знаю коли, але я теж не можу вам цього сказати, – сказав Володимир Зеленський.

Він також переконаний, що наразі між росією та Україною остання частина війни. Однак разом з тим вона є найважчою.

Це остання частина війни. Це не її середина. Перший період – захоплення, потім зупинка наступу (ворожих військ – 24 Канал) та перехоплення ініціативи. Я думаю, що ми в останній частині. У нас багато побоювань, засобів, зброї, але ми в останній частині, найважчій, – заявив президент.

Він зазначив, що контрнаступ українських воїнів триває. Глава держави визнав, що наразі є багато проблем і ми втрачаємо багато людей, однак, за його словами, ініціатива за нами й наші війська рухаються вперед.

На запитання, чи потисне руку Владіміра путіна, щоб зупинити війну в Україні, Зеленський пояснив, що російський диктатор абсолютно не хоче закінчувати конфлікт та вести переговори.

Наразі російський президент хоче рухатися вперед. Його мрія – контролювати території, які входили в СРСР.

Джерело

Exit mobile version