Це вже мeeжа! Орбан доrрався – цuнічна зaява ш0кувала світ: демaрш в ЄС. Угорщuну вuженуть?

0

Глава угорського уряду Віктор Орбан вважає, що країни Заходу будуть активніше «виступати за мир» в Україні, якщо у них погіршиться економічна ситуація.

Про це глава Угорщини заявив в інтерв’ю державному радіо.

Зокрема Орбан висловив власне припущення про те, що чим гіршою стане економіка країн Заходу, то більше людей запитуватимуть, чому влада у їхній державі підтримує і фінансує війну, яка, за його словами, «зайшла в глухий кут».

«Погіршення економічної ситуації на Заході змусить країни виступити за мир», – сказав Орбан.

Крім того глава уряду підкреслив те, що поки триває війна в Україні, «економіка не буде такою, як ми хочемо».

А недавно Орбан ще й заявив, що історична можливість приєднання України до НАТО втрачена і необхідно забути про вступ Києва до Альянсу.

Про це він резюмував в інтерв’ю скандальному протрампівському телеведучому Такеру Карлсону.

Зазначимо, він сказав, що ця історична нагода була втрачена на Бухарестському саміті у 2008 році. Зараз, за його словами, Росія стала настільки сильною, що вступ України в НАТО неможливий.

«Цього вікна можливостей більше немає. Ми не можемо зробити цього. Ми не можемо допустити мати такий довгий кордон між Росією та Україною, яка входить до НАТО. Це означало б негайну війну, небезпеку для всіх нас. Навіть для Сполучених Штатів», – сказав прем’єр-міністр Угорщини.

«На цей момент це нереалістична пропозиція, тому ми повинні забути про це», – додав Орбан.

Натомість він запропонував домовитись з РФ про мир, виключивши вступ України в НАТО.

«Ми повинні говорити зовсім протилежне. Ми повинні домовитись з росіянами про нову безпекову архітектуру, щоб забезпечити безпеку, суверенітет України, але не членство у НАТО», – сказав Орбан.

Він також вважає «цілком нереалістичним» повернення Україні Криму і закликає не надавати військову підтримку Києву, щоб припинити війну.

Загрузка...
попередня стаття2 години тому! Росіянu тікaють – масованuй прорвu фpoнту: ДИВО НА ПЕРЕДОВІЙ. Наші вже там – це кінець!
наступна статтяБагaто вчuтeлів напpужuлuся: Лісовий pозповів, що їм категоpuчно забоpонено на уpоках – бaтькам на замітку