У Львові замість квітів на 1 вересня закликають донатити на дитячий реабілітаційний центр

0

У Львові закликають на 1 вересня кошти, які, можливо, хотіли скерувати на квіти вчителям, перерахувати на допомогу діткам, які постраждали під час війни. Про це повідомив керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк, передає Твоє місто.

«До 1 вересня ми разом з нашими школами, педагогами і батьків також будемо заохочувати до збору коштів на підтримку реабілітаційного центру UNBROKEN KIDS. Власне у Львові створюють дитяче відділення, щоб дітки, які постраждали від війни, могли пройти реабілітацію. Ми обов’язково будемо долучатися і всіх закликати приєднатися, щоб ми всі разом могли гарно розпочали цей навчальний рік і кошти, які, можливо, хотіли скерувати на квіти вчителям, перерахували на допомогу діткам, які отримали травми під час війни», – сказав Андрій Закалюк.

Долучитися до збору коштів можуть також усі охочі на платформі dobro.ua.

Нагадаємо, на базі дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання створюють Центр реабілітації UNBROKEN KIDS. Ця лікарня – медичний заклад, де лікують та оперують дітей від народження до повноліття. За останній рік допомогу тут отримали понад 60 тисяч діток зі всієї України. Аби дітки могли отримати найкраще лікування і відновлення у рідній країні, у Львові збирають 35 млн грн на центр UNBROKEN KIDS.

«Реабілітація – це необхідна річ для багатьох пацієнтів. Потреба у відкритті повноцінного відділення у нас гостро виникла з початку війни, коли до нас почали привозити різних діток з пораненнями чи опіками. В нас є можливість надавати повний спектр медичних послуг в плані консервативної терапії і хірургії, але опісля майже всі ці діти потребують тривалої реабілітації, щоб вони змогли повноцінно жити. Відтак ми відкрили цей збір, щоб обладнати відділення і дати можливість нашим пацієнтам різного віку отримати повний спектр реабілітаційної допомоги», – розповіла Зоряна Іванюк, медична директорка дитячої лікарні Святого Миколая.

Нагадаємо, з 1 вересня у школах Львова ініціюватимуть заборону для учнів використовувати мобільні телефони. Такі дії покликані створити умови для спілкування дітей з однолітками та уникнути зайвого відволікання від навчального процесу.

Додамо, що у Львові кожна школа обирає свій формат навчання. Є навчальні заклади, де повністю школярі вчаться в офлайн-режимі, або ж мають змішане навчання. Також є школи, які мають навчання у дві зміни.

Загрузка...