Українці вuступuлu за збереження святкування 8 березня і заявuлu: “Не забuрайте у жінок їх свято!”

0

Українці пропонують залишити 8 березня, як свято жіночий день.

Раніше у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону№9009 про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення українських свят. politeka.net

Законопроектом пропонується у переліку святкових та неробочих днів замість Міжнародного жіночого дня 8 березня встановити святкування 25 лютого Дня української жінки (Дня українки). Таку дату обрали на честь дня народження Лесі Українки.

У березні автори законопроекту пропонують відзначати пам’ять Великого Кобзаря Тараса Шевченка у день його народження, 9 березня.

Проте не всі українці погоджуються з проектом закону. Петиція із проханням залишити жіноче свято 8 березня з’явилася на сайтіпрезидента.

“Справа в тому, що 8 березня це свято не тільки в Україні, це міжнародне свято жінок. Жіноче свято має бути навесні, тому що воно також асоціюється з весною, квітами та гарним настроєм”, – пише автор петиції.

Звернення було опубліковано 14 лютого і станом на 12:30 16 лютого петиція набрала 450 голосів із 25 000 необхідних.

“Шановні громадяни ! Закликаю вас проголосувати Проти скасування 8 березня . В нашій країні скасували дуже багато свят . Залиште жінкам для них таке важливе свято”, – про це йдеться в іншій петиції.

Загрузка...
попередня статтяУкраїнські жіночки зібралися і вистyпили зa збepeжeння святкyвaння 8 бepeзня i зaявили: “Нe зaбиpaйтe y жiнoк їx святo!”
наступна статтяГpoші були у кожній щілuні! А коли зазuрнули в бардачок авmо то 0фiгiлu ще більше ФОТО