В Андрíя Данилка на сценí стався крօвօвuлuв – артuста екcтренօ гօспíталíзувалu

0

Вєрка Сердючка відправилася в тур з бендом. Вони виступили в Ізраїлі, Італії та Іспанії, а от в Естонію не доїхали. Андрія Данилка підвело здоров’я, він не зможе більше продовжувати виступи

Його врятувала лікарка-італійка, і він вийшов на сцену попри температуру та біль у горлі. Проте концерт у Таллінні, який вже був запланований, довелося скасувати, а разом з ним і у Варшаві, і у Відні.

Пройшовши ще крок по сцені, артист буквально впав на руки своїх помічників.

Андрій Данилко скасував концерти через серйозну хворобу

Після ларингіту в Італії в артиста стався крововилив у голосову зв’язку, тож лікар порадив йому не співати

У Андрія Данилка на тлі ларингіту, стався крововилив у голосову зв’язку. Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та повного голосового спокою – йдеться у виданні.

 

Андрій Данилко захворів перед концертом в Італії / Фото з інстаграму артиста

“Весь європейський тур відкладається. Ми просимо вибачення за можливі незручності, пов’язані з перенесенням, і просимо зберегти квитки, – повідомили на сайті продажу квитків.

Сам артист ніяк не прокоментував скасування туру Європою й не висловився про свій стан. Він не любить жалітися й розповідати про хвороби настільки, що 2019 року мусив спростовувати чутки про блокаду серця під час зйомок новорічної програми.

Загрузка...
попередня статтяВже все стало явним..Ввечері ЗМl օпyблíкyвaли íнфօрмацíю прօ Зеленськօгօ, яку вжe нeмօжлuвօ прихօвати…
наступна статтяВже з пօнeдíлкa пօчинаємо cкօpօчyвaти мíнíмyм нa 30 %: Шмuгaль пօвíдօмив нօвuнy, якy дecятupíччями пpօcuлu yкpaїнцí