В Італії помер співак Тото Кутуньйо

0

В Мілані помер італійський співак та автор пісень Тото Кутуньйо. Йому було 80 років.
Про це 22 серпня пише італійській суспільний мовник Rai.

Він помер близько 16:00 у лікарні Сан-Рафаеле в Мілані, куди його шпиталізували. За словами його менеджера Данила Манкузо, після тривалої хвороби співаку стало гірше за останні місяці. У 2007 році у нього виявили онкологію.

Співак народився в Італії у 1943 році, став переможцем пісенного конкурсу в Санремо та Євробачення-1990. За життя записав 16 альбомів, його найвідомішою піснею стала «L’italiano», яку він випустив у 1983 році

Тото Кутуньйо народився 7 липня 1943 року в Тоскані, Італія.

Неодноразово приїздив з гастролями до України. Під час одного зі своїх виступів заспівав «Червону руту» Володимира Івасюка.

У 2012 році на запрошення Фабіо Фаціо він виконав пісню L’Italiano з хором Червоної Армії РФ.

У 2013 році під час церемонії нагородження премією “Людина року” в Києві Тото Кутуньйо отримав нагороду “За відродження культурних контактів і духовне зближення народів”.

У 2015 році Тото Кутуньйо разом з Аль Бано, Рікардо Фольї та гуртом “Ріккі е повері”, через YouTube-канал “Друзі путіна Італії і у всьому світі” (“Amici di Putin In Italia e nel mondo”) привітав президента рф володимира путіна з Днем народження. Це відбулося напередодні його концерту в Україні й викликало негативну реакцію в українському суспільстві.

У 2019 році в Україні група депутатів листом просила заборонити співаку в’їзд до країни, через проросійські позиції, на що Тото Кутуньйо відповів, що поза політикою і є “аполітичним”.

Загрузка...