Вагітну львів’янку зaсyдuлu на п’ять рoкiв в’язниці за кpaaжу Увага! Cпідньoї білизни у мaгaзині. Фото

0

Суд об’єднав два вироки раніше судимої львів’янки і покарав її 5 роками і трьома місяцями позбавлення волі.

Вагітну львів’янку засудили до 5 років і 3 місяців позбавлення волі за крадіжки спідньої білизни у магазині. Відповідний вирок виніс Галицький районний суд Львова .

У матеріалах справи зазначено, що у жовтні цього року жінка поцупила з прилавку магазину “Копійочка” 7 пар чоловічих трусів “Уют”, загальною вартістю 489 грн.

Та на цьому вона не зупинилась і вже через два дні у цьому ж магазині вона вкрала три набори кольорової жіночої білизни з мереживом на суму 600 грн.

Її дії кваліфікували як крадіжку, вчинену повторно та в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 ККУ).

Жінка відмовилась від адвоката і під час судового засідання визнала свою провину, розкаялася та просила суд її суворо не карати.

Суд врахував її щире каяття, а також те, що вона має одну дитину та станом на день ухвалення вироку є вагітною. Оскільки жінка цього року вже була засуджена за крадіжки на п’ять років і два місяці позбавлення волі, суд наклав два вироки та остаточно призначив їй покарання – п’яти років та три місяці ув’язнення.

Нагадаємо, раніше у Львові дві жінки вкрали у школярки телефон під час уроку фізкультури.

Загрузка...
попередня стаття“Є достoвірна інформація, що все це нe зaкiнчuтьcя нi цього року ні навіть нacтуnнoї вecни”. Вepeщук зaкликaлa укpaїнцiв гoтувaтucя дo тpuвaлoї тa вaжкoї вlйнu…
наступна стаття“3акpuй нарешті свій pooт”: боєць ЗСУ nоставuв на місце Фаріон, яка назuвала роslйськoмoвнuх українців тва…