“Віддати на ЗСУ, бо можуть вuростu ногu”: На українському кордоні СБУ затрuмала рейсовий автобус, в якому вuявили 37 млн грн

0

На українсько-румунському кордоні СБУ затримала рейсовий автобус, в якому виявили 37 млн грн.

Частина коштів була захована у валізах, іншу частину п’ятеро чоловіків, які прикинулись туристами, примотали до тіла. За інформацією СБУ, готівка була викрадена в окупованих регіонах України. Наразі розглядається версія, що ці кошти могли призначатися для фінансування російських агентів.

Водночас, зрозуміло, що велика кількість готівки на кордоні може мати відношення не тільки до корупції та фінансування російських агентів. Наприклад, це можуть бути гроші, які люди намагаються вивезти з країни через незаконний шлях, щоб уникнути сплати податків.

Загрузка...
попередня статтяЗнаєте, останнім часом дуже багато дописів з Дмитром Коцюбайлом. Нaжаль моя крaїна любить героїв які вже в землі. Навіть не пuтайте чому ми так nогано жuвемо…
наступна статтяРoздaчу військовuмu nовісток в барі екстpeно зупuнили через дзвіночок “звeeрху”: “наказали забратuся і припuнити роздаватu nовістки в цьому закладі”!