Відомий пілот загинув разом з двома іншими пілотами унаслідок зіткнення двох українських літаків

0

Льотчик-винищувач МіГ-29 ПС ЗСУ позивний “Джус” загинув з іншим пілотом унаслідок зіткнення українських літаків на Житомирщині. Про загибель відомого пілота-аса внаслідок інциденту, що стався 25 серпня, повідомляють друзі на фейсбук-сторінці Callsign Juice.

За даними джерел УП, у Житомирському районі зіткнулися навчальні літаки Л-39, троє пілотів загинули.

“Щойно зрозумів, що не мав жодного твого фото – самі лише кріпухи, навігатори, чохли та кабелі. Тому що ти опікувався молодими, щохвилини думав, що і як в роботі можна покращити, як допомогти іншим. Ти мріяв про F-16 і дочекався новин про їхню передачу. Ти кохав свою пташку і буквально жив небом.
Наше знайомство не було довгим, проте я вдячний тобі за важливі життєві уроки та драйв, який обов’язково залишиться в Повітряних Силах та стане рушієм важливих змін вже для нового покоління пілотів.


Вічна пам’ять, Callsign Juice. Тепер ти буквально триматимеш наше небо”, – написав Павло Поцелуєв, радник партії “Демократична сокира” з питань науки та засновник науково-популярного порталу TheAlphaCentauri.Net.

Прямо чи непрямо про загибель відомого пілота-винищувача сповіщають і інші користувачі українських соцмереж, зокрема дівчина “Джуса”.

За даними телеграм-каналів – спершу одного з масових українських, надалі переважно ворожих російських, у Житомирській області зіткнулися два борти Повітряних сил ЗСУ, пілоти загинули.

Українські військові чи представники влади поки що – в День авіації – не коментують подію, але “Новинарня” отримала неофіційне підтвердження щодо факту катастрофи.

ДБР уже проводить розслідування з цього приводу.

Катастрофа сталася по обіді 25 серпня, напередодні Дня авіації України. Повітряні сили зроблять повідомлення з цього приводу пізніше.

Фото з його профілю у Twitter

“Українська правда” звернулася за коментарем до пресслужби командування Повітряних сил ЗСУ. Там зазначили, що офіційний коментар буде пізніше з огляду на певні обставини та розпочате слідство.

Раніше “Джус” неодноразово давав великі інтерв’ю українським та західним ЗМІ, але при цьому не показував обличчя повністю та не називав своє ім’я. Він активно адвокатував переозброєння ЗС України сучасними західними винищувачами.

В інтерв’ю The Washington Post, Financial Times CNN, Fox News BBC News закликав західних партнерів надати Україні сучасні винищувачі.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я