Віg цьоrо вukонання gесь в Кpeмлі впала цеглuна… На стаgіоні у Польщі фантастuчно заспівалu rімн Уkраїнu…

0
Українські вболівальники, які прийшли на “Тарчинськи Арена” підтримати свою збірну в матчі 5-го туру відбору на чемпіонат Європи з футболу-2024, влаштували приголомшливий перфоманс перед грою проти Англії. Глядачі на трибунах стадіону у польському Вроцлаві разом із нев’янучим метром української естради Тарасом Петриненком фантастично виконали гімн України.
Зазначимо, що подібна атмосфера була перед гостьовою грою проти Англії. У 1-му турі “жовто-сині” грали на “Уемблі” і там теж фанати видали приголомшливе виступ.
Зазначимо, що подібна атмосфера була перед гостьовою грою проти Англії. У 1-му турі “жовто-сині” грали на “Уемблі” і там теж фанати видали приголомшливе виступ.
Це сталося і перед півфінальною зустріччю плей-оф відбору на чемпіонат світу з футболу між Україною та Шотландією. Фанати, навіть іноземні, дотрималися своєї обіцянки і спільно з нашими громадянами в єдиному пориві виконали гімн України.
5 серпня у Лондоні на домашній арені лондонського “Челсі” стадіоні “Стемфорд Брідж” відбувся благодійний матч на підтримку нашої країни Game4Ukraine. Честь виконати гімн України на ньому випала знаменитій співачці Джамалі. Проте багато українців розкритикували артистку за її “особливе” виконання “Ще не вмерла”.
Загрузка...
попередня стаття“Нuнішніх мобілізованuх -nрuнеслu в жeртвy і вже сnuсалu. Термін їх службu – безкінечність, ніякого сусnільного заnuту, на ротацію цuх людей не було і не буде” – Ігор Луценко
наступна статтяВся nравда сnлuвла! Блогер вuкрuв ведучого СТБ Дмuтра Карnачова. Вuявляється він: “3а освітою не nсuхолог”