Вíйська на вuхíд! В Кремлí вíддалu наказ: кօлօнами через мíст — за дօрученням nутíна. Деօкуnацíя!

0

Україна в Криму завдає ударів точно туди, куди потрібно, а російським окупантам пора вже давно їхати з тимчасово окупованого Криму.

https://youtube.com/watch?v=IWhTxIploio%3Ffeature%3Doembed

«Це показовий удар по штабу, де відбувалися певні заходи у ворога. Вони (росіяни – ред.) казали про історичну будівлю, про її ураження. Ми по будівлях просто так не завдаємо ударів – ми завдаємо ударів саме туди, куди потрібно. Це буде серйозна іміджева втрата для командування РФ. І, як то кажуть, вже пора їхати з Криму», — зазначив він.

За словами Ігната, удари по військах, органах військового управління і складах боєприпасів у Криму відбуваються не вперше.

«В Україні з’явилося те озброєння, якого ми дуже довго очікували — маю на увазі крилаті ракети, це і SCALP, І Storm Shadow, які чудово працюють по окупантах. І бачимо, результати постійно є – не лише по окупованому Криму, а і по інших територіях, де ворог зосереджує свою логістику і боєприпаси», — заявив речник.

Відповідаючи на питання про заяви кримських колаборантів про те, що нібито Україна атакує півострів ракетами ATACMS, Ігнат висловив думку, що наслідки дії ATACMS були б очевидними, бо крилата і балістична ракети суттєво відрізняються по траєкторії польоту, завданню удару і так далі.

«Це, у принципі, робиться і в Україні. Ми розуміємо, що ворог може діставати наші аеродроми, не раз завдавалися удари по наших летовищах. Тому авіація розосереджується і таким чином вдається зберігати як техніку, так і особовий склад. Імовірно, що РФ буде робити те ж саме, розуміючи, що аеродром «Саки» та інші аеродроми під прицілом», — заявив він.

Ігнат зазначив, що РФ вже вдавалася до такої тактики зміни позицій і розосередження авіації – тоді, коли і Рязань, і Енгельс були дещо «забавовнені», росіяни відправляли свої ТУ-95 аж на Далекий Схід, щоб врятувати їх.

Загрузка...