“Вжe п0зaжupaлucя”: y мepeжi бypxлuвo вiдpeaгyвaлu нa iдeю вiдпpaвuтu oфiцepiв iз вiйcьккoмaтiв нa пepeдoвy

0

Українці вважають, що буде справедливо, якщо офіцерів із військкоматів відправити на передову, а на їхнє місце посадити жінок військових чи інвалідів війни. .politeka.net Днями у мережі наробили шуму чисельні петиції на сайті президента з вимогою відправляти на фронт кадрових військових,

які сидять у територіальних центрах комплектування (військкоматах). У своїх зверненнях автори вказують на те, що багато військових, які мають спеціальності та необхідну спеціалізацію, замість того, щоб бути на полі бою та захищати Україну, сидять у теплих кабінетах або виловлюють на вулицях призовників. Потрібно сказати, що такі петиції підтримують багато українців, у соцмережах виникла бурхлива дискусія на цю тему.

Так, на думку користувачів у військкоматах у тилу можуть працювати, наприклад, військові, які вже були на передовій та отримали інвалідність, через яку не можуть повернутися на поле бою. Також деякі користувачі пропонують жінкам-військовим віддати посади у територіальних центрах комплектування. А от офіцерів, які мають відповідні навички, відправити на фронт, щоб вони своїм прикладом показували, як треба воювати.

Ось що пишуть українці у коментарях під новиною про петиції: “Особисто я вважаю, що вони там засиділися. Настав час і честь знати, якщо вона в них є. А на їхні місця багато військових інвалідів, без рук, без ніг. І з бойовим досвідом. Це потрібно взяти до уваги Генштабу, або тим, хто це вирішує”. “Це справді треба зробити.

Чому хлопці, які пройшли пекло війни і не можуть більше повернутися на фронт, не можуть бути використані для роботи у військкоматах, а здорові, що засиділися, нехай спонукають на їх місці. І це дійсно буде правильно”. “Так, вони першими повинні бути на захисті держави, а на їхні місця нехай сядуть

хлопці-інваліди, які повернулися з передової, вони теж розумні з вищою освітою”. “Вони першими мають захищати країну, це їхня спеціальність”. “Так це нехай вони замінять наших хлопців, які вже втомилися цілий рік воювати на передовій, і лише 10 днів відпустки дають. Це ж ваша професія, наперед і покажіть, як треба воювати”. “Давно час, нехай теж йдуть. А то вже позажиралися і ставляться до наших чоловіків, як вороги”.

Загрузка...
попередня статтяДанілов, ввечері на цілу Україну: “Якщо людu зrідні, то мu rотові обмінятu всіх московськuх nоnів на нашuх nолоненuх українців”
наступна статтяВи молодці! Сuлu ПП0 відnрацювалu на відмінно! Було збuто всі крuлаті ракетu. Такого результату ще не було