Як донецький ІДІЛ понтон бомбардував!!!

0

Вчора, 11 листопада 2021 року, макаки динири висадили в повітря переправу через Кальміус, яка з’єднувала Старомаріївку та Гранітне. Зробили колаборанти це о 6-й ранку, коли всі спали і дуже пишаються, мовляв вони знищили понтон, яким може зайти в село техніка ЗСУ.

Чесно, не готовий судити про те, чи варто було б ризикувати дорогою технікою заради знищення понтона. Я про інше небагато.

Почнемо з того, що використовувати квадрокоптер або БПЛА, щоб підірвати єдиний понтон, може тільки дегенерат. Це те саме, що із ЗРК стріляти по ластівках: ККД від смерті птаха та вартість снаряда тупо непорівнянні. Більше того, є ризик того, що птицю, БПЛА чи квадрокоптер можна елементарно просрати. Відповідно, затія стріляти з танка по карасям виглядає ще більш уїбчастою. Хоча… Наказ є наказ для динирійців – що росіяни сказали, те місцева гопота зробила.

Але повернемося до того, про що не пишуть ні самі динирійці-линирійці, ні росіяни. Що давав міст, понтон від ЗСУ, звичайному мирному мешканцю? Ліки. Медикаменти, а точніше якісні медикаменти за адекватними цінами можна було купити в Гранітному. І розплатитися за це тією ж пенсійною карткою.

Тепер після вибуху мосту всього цього немає. Натомість мирним жителям можна без проблем лікуватися незрозуміло, ніж незрозуміло якої якості (російськими та динирійськими медикаментами). Одним словом, динирійці звільнили від медицини цивільних, так би мовити. Браво.

Для тих, хто в танку – на території, яка підконтрольна ЗСУ та зайти куди було можливо через міст, є аптеки.

Більше того, динирійці також асвабадили мирних жителів та від можливості замовити товари через Інтернет. У Гранітному є і нова пошта, і делівері, якщо не помиляюсь. Відповідно, мирні жителі можуть без проблем замовити собі що завгодно у Інтернеті та отримати поштою. Точніше могли до руйнування понтона. Тепер нова пошта для цивільних – це щось чарівне і нереальне, гейське і таке інше. Прям як літаки (жителі окупованих зрозуміють про що я).

Разом: оркиассвабадили мирних і від можливості купити медикаменти, або ж замовити їх у тирнеті та отримати. Сука, яка турбота від динири, прямо дихати від гордості важко за таке.

Але це ще не все. Дегенерати використовували для знищення понтона три кілограми тротилу. Саме цей “шматочок світу” був скинутий на переправу з повітря.

До речі, не пам’ятаєте, хто недавно верещав про ІДІЛ та про методи ІДІЛ?

Далі. Від вибуху снаряда імені динири також трохи постраждала школа у Гранітному.

Джерело: https://antikor.com.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я