Захід України…це nісля 1,5 року стр@шнoї вlйнu!!! Вu тількu nослухайте що ця жіночка верзе… ВІДЕО

0

Пізніше винуватиця скандалу записала відео зі своїми вибаченнями. Вона стверджує, що її неправильно зрозуміли І сталося непорозуміння.

Тетяна Доник пояснила, що є мешканкою міста Чернівці та спілкується російською мовою

“Вчора стався інцидент, коли я спілкувалася з молодими хлопцями. Хлопці говорили російською та українською мовами. Я говорила російською мовою. Питання стосувалися тільки мови. Я розумію українську, але в основному спілкуюся російською”, – пояснює жінка.

Вона зізнається, що засмучена ситуацією і тим, як були витлумачені її слова підлітками.

“У відповідь, чи підтримую я “спецоперацію”, я не відповідала “так”. Я відповідала на питання, чи говорю я російською мовою. Це не стосується “спецоперації”. Мої слова просто вирвали з контексту – і ви ставили те відео, яке виставили. Я засуджую агресію російську і засмучена цією ситуацією і тим, як сприйняли мої слова. Все це стосувалося тільки мови”, – розповіла Тетяна.

Вона додала, що весь цей хейт не повинен був її торкатися і в кінці відео жінка сказала: “Слава Україні! Слава захисникам!

Загрузка...
попередня статтяБудете врaжeні дiзнaвшuсь де засвітuлася Герман Анна – вона теnер там жuве “nрunіваючu” і ні в чoмy собі не відмoвляє. Фото
наступна статтяНа роsiЇ знову вuбуховuй ранок.. москву аmакувалu безnілотнuкu. Всі в nаніці.. закрuлu аероnортu..