Замінять третuну керівного складу і створять реєстр: у Міноборони анонсувалu важлuві змінu в робoті TЦК

0

В Міноборони хочуть створити електронний реєстр військовозобов’язаних і замінити керівництво і працівників ТЦК на людей з військовим досвідом.

За результатами перевірок ТЦК і СП (військкоматів) можна попередньо говорити про виявлення ознак незаконного збагачення 11 осіб.

Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Результати перевірки роботи ТЦК

За його словами, минув вже місяць від початку роботи з перевірки по всій країні ТЦК і СП на факт корупції. Перевірка триватиме ще 1-3 місяці.

“Результати можна розділити на два блоки – робота правоохоронців та комісії Міністерства оборони України. Попередні результати перевірки правоохоронними органами – 11 осіб мають певні ознаки щодо незаконного збагачення. Але це можна точно підтвердити після ретельної перевірки”, – каже Павлюк.

Реєстр військовозобов’язаних

За словами заступника міністра, серед головник завдань для ТЦК є мінімізація корупційних ризиків і цифровізація.

“Понад 2000 звернень до нас розкрили ті проблеми, які існують за цим напрямком. Основне, щоб ми не зірвали процес мобілізації під час війни, а також мінімізувати корупційні ризики. Напрацювання є, вони доведені до керівництва держави. Першочергово, у нас стоїть проблематика цифровізації. Ми зараз закінчуємо опрацьовувати всі документи, які в нас є, ще декілька місяців, і ми сподіваємося закінчити”, – зазначив Павлюк.

Наразі триває спільна робота з іншими міністерствами для створення реєстру військовозобов’язаних. Завдяки цьому реєстру у Міноборони сподіваються мінімізувати корупційні ризики.

“Ми підписуємо спільні накази з вісьмома міністерствами для того, щоб наш реєстр резервістів, який буде введений, працював з державним реєстром. Тоді ми будемо бачити кожного зобов’язаного, його рух, і буде тяжко зробити якісь кроки незаконні. І ми зможемо мінімізувати в цьому напрямку всі корупційні ризики, просто виводимо людський фактор з цього напрямку”, – каже заступник голови Міноборони.

Загрузка...
попередня статтяВчитeль: Eй, ви, cooтєчєcтвєннiкi pyccькaraвapящiє. Ви мoжeтe cкiльки зaвгoднo нaм тyт poзкaзyвaти пpo двoмoвнy Кaнaдy тa тpимoвнy Швeйцapiю. Aлe пpaвдa в тoмy, щo caмe ви є фyндaмeнтoм “русського міpa” в Укpaїнi
наступна статтяНaтaлочкa й Дaшa… Мaмa тa її 10-piчнa дoнечка, вонu обоє заruнулu у Кpuвoму Рoзi вiд удapy вopoжoї paкemu nо 9-тu noвepxiвцi