“ЗСУ потрібні дронu, а не стадіонu” — сьогодні біля Львівської ОВА відбувся мітинг

0

До Львівської ОВА сьогодні, 15 вересня, прийшли мітингувальники. Люди вимагали припинити усі некритичні витрати. Зокрема, гроші на будівництва стадіонів, перекладання бруківки та ремонт доріг скерувати на ЗСУ, пише Суспільне.

Волонтер Святослав Літинський на своїй сторінці у Facebook повідомив, що написав лист до начальника Львівської ОВА Максима Козицького та Юрія Бучка про створення робочої групи, яка б переглянула оголошені тендери, визнала їхню некритичність та зупинила всі з них, які некритичні.

“Попередній пікет пройшов одночасно з близько 60 іншими особами. І ми отримали добрий результат. Тендер на спортивні споруди на 96 млн було скасовано. Вчора я опублікував список інших некритичних тендерів по області на 5 мільярдів гривень: капремонт місцевих доріг, проведення каналізації в селах, де її ніколи не було і тд. Якщо за один пікет нам вдалося виграти для армії 96 мільйонів, то для виграшу в 5 мільярдів нам треба лише 52 тижні. Лише 1 рік. Щотижня виходити на пікет”, — написав Святослав Літинський.

Пікет біля Львівської ОВА почався 15 вересня о 16:30.

“Ми не хочемо бачити в державі некритичні витрати, які йдуть на побудову стадіону, перекладання бруківки, на відбудову доріг, які нам не потрібні. Зараз Збройним силам України потрібні дрони, амуніція, якісні аптечки, тепловізори, прилади нічного бачення, автівки і все решта”, — говорить ветеран АТО Артур Кирєєв.

Як повідомив Святослав Літинський, участь у мітингу 15 вересня взяло близько 100 людей. Ніхто із представників Львівської ОВА до пікетувальників не вийшов. За словами Святослава Літинського, наступний пікет відбудеться у п’ятницю 22 серпня о 16:30.

14 вересня начальник Львівської ОВА Максим Козицький відреагував на заклики активістів.

“Перш ніж робити гучні заяви, прошу активну громадськість вивчати питання і якщо певна закупівля справді є кричущою та некритичною, звертатися до голів громад або до Державної аудиторської служби України. Можна, правда, ще довго та безпідставно звинувачувати всіх у всьому. Краще виїхати на місця і запитати безпосередньо у голів та жителів громад Львівщини, чи ці видатки для них важливі. Особисто я неодноразово підкреслював, що у час війни всі наші зусилля мають бути спрямовані на перемогу”, — написав Максим Козицький.

Загрузка...