Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • Бaтька-одинaка мобiлізували у Кpивому Рoзі. Начальник ТЦК відpеагував

Бaтька-одинaка мобiлізували у Кpивому Рoзі. Начальник ТЦК відpеагував

khristina
01.07.202601.07.2026 No Comments

Батька-одинака мобілізували у Кривому Розі.

Начальник ТЦК відреагував

Деталі
Начальник ТЦК каже, що рішення суду не доводить, що він сам утримує дитину

Начальник Покрово-Тернівського ТЦК у Верховній Раді заявив, що чоловіку з Кривого Рогу було відмовлено у відстрочці, попри рішення суду про проживання дитини з батьком.

За його словами, сам факт розірвання шлюбу або визначення місця проживання дитини не підтверджує самостійного виховання та утримання.

У ТЦК також заявили, що подані документи містили ознаки невідповідності оригіналу судового рішення, через що у відстрочці відмовили.

“Під час перевірки документів, що було надано відповідною особою, дане рішення було сфальсифіковано, про що маються ознаки відрізнення від того, що надавав військовозобов’язаний, і те, що знаходиться на сайті судочинства. Тому цьому громадянину було відмовлено в наданні права на відстрочку”, – підсумував він.

Навігація записів

“Я з тобою розлучилася, виходжу заміж”: дружина звільненого з полону воїна присвоїла 2 млн грн виплат і зникла

Related Articles

“Я з тобою розлучилася, виходжу заміж”: дружина звільненого з полону воїна присвоїла 2 млн грн виплат і зникла

khristina
01.07.202601.07.2026 No Comments

Синоптикиня Діденко повідомила, що буде з погодою 1 липня

khristina
01.07.202601.07.2026 No Comments

Росія готує новий масований удар по Україні – яка область стане ціллю

khristina
01.07.202601.07.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes