Ростислав Солод, депутат Краматорської міської ради, вказав у своїй декларації про доходи криптовалюту на суму 24,5 млн доларів, а саме – 185 тисяч монет Monero (XMR).
Крім цього, в 19-річний політик задекларував кілька дорогих авто і кілька земельних ділянок, будинок, офіс і квартиру. Оприлюднення таких даних вразило користувачів мережі, викликавши гарячі обговорення і масу запитань – як хлопець зміг отримати такі статки у свої 19.
Що відомо про депутата Ростислава Солода та як хлопець прийшов у політику – у матеріалі Styler.
Син народних депутатів від “Опозиційної платформи – За життя” Наталі Королевської та Юрія Солода народився в Луганську в 2001 році.
Хлопець має середню освіту, і в процесі отримання вищої.
Юрій став власником криптовалюти ще в 14-річному віці – у березні 2015 року.
До отримання депутатського мандата молодий чоловік був тимчасово безробітним.
Ростислав Солод в оточенні депутатів (фото: facebook.com/eeerostislavers)
Про те, що Ростислав зібрався балотуватися на місцевих виборах до Краматорської міськради стало відомо 24 вересня. Хлопець опублікував у своєму Facebook пост, в якому розповів про намір поборотися за мандат у лавах партії ОПЗЖ і повідомив, що “в останні кілька місяців наша команда наполегливо працювала над стратегією розвитку міста”.
“Основні маркери – реальне самоврядування, впровадження передових цифрових технологій, додаткові стимули для розвитку малого та середнього бізнесу, нові високооплачувані робочі місця, відновлення комунального господарства, програми капремонту житла, викорінення корупції з органів влади міста!” – написав Ростислав Солод.
Відео: Ростислав Солод розповідає, навіщо йде в депутати від ОПЗЖ
Також у мережі з’явилися агітаційні листівки, на яких юного політика підтримувала нардеп від ОПЗЖ Юрій Бойко. Зараз таке фото прикрашає профіль Ростислава в Facebook.
Юрій Бойко і Ростислав Солод (фото: facebook.com/eeerostislavers)
Тоді ж мати Ростислава екс-“регіоналка”, колишня глава Мінсоцполітики часів Віктора Януковича, нардепка від ОПЗЖ Наталія Королевська прокоментувала намір сина балотуватися в депутати.
“Дитині – 19 років (рівно стільки років я в політиці), і в принципі все його життя проходило в політичному середовищі. Пів року тому, коли почалася пандемія, ми разом з ним поїхали з гуманітарними місіями. І коли він занурився в це життя вже не зі сторони, не очима мами, а своїми власними, коли у нього така ініціатива (балотуватися) виникла, то була моя умова: “Якщо ти хочеш йти в політику і як хочеш себе проявляти, то йди, будь ласка, на Донбас: ти там народився, ти там виріс. Йди там і питай у людей кредит довіри. Якщо люди тобі довірять бути депутатом міськради на Донбасі, то, звичайно, я не можу бути проти цього”, – розповідала вона журналістам Радіо “Свобода”.
Королевська не вважає, що син рано почав політичну кар’єру.
А також додала, що депутатство аж ніяк не завадить йому здобувати вищу освіту: “Сьогодні діти вже настільки цифровізовані, настільки вміють оптимізувати свій час, що він з цим впорається”.