Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • “Нехай я буду зрадником, але мій син ростиме з татком”: Актор 95-го кварталу Руслан Ханумак, який був обличчям у виборчій компанії Зеленського, виїхав з України..

“Нехай я буду зрадником, але мій син ростиме з татком”: Актор 95-го кварталу Руслан Ханумак, який був обличчям у виборчій компанії Зеленського, виїхав з України..

khristina
05.07.2024 No Comments

Український ведучий та актор Руслан Ханумак під час війни виїхав з України до США. Про це шоумен розповів у своєму Instagram.

Очевидно, Ханумак виїхав до США до свого сина. Зокрема, на відео ведучий показав, як їде в автівці, після чого в Лос-Анджелесі зустрічається з Артуром та колишньою дружиною, блогеркою Аліною Шаманською.

Про іншу мету свого візиту до США актор не розповідав, як і про те, як йому вдалося перетнути кордони. Ба більше, Ханумак натякнув, що й залишиться жити в Америці. Зокрема, шоумен заявив, що “нехай буде зрадником, але його син ростиме з татком”.

Нагадаємо, Руслан Ханумак був обличчям президентської кампанії Володимира Зеленського.

Навігація записів

Світу боляче, що ми б’ємо по енергетиці Росії – зробіть так, щоб вона не била нашу, – Зеленський
Пoчалося: суди скаcовують штрафи від ТЦК у 25500 грн – цікаві подpобиці

Related Articles

7 машин переслідували авто ТЦК на Волині: військовозобов’язаного “відбили”, військові поранені

khristina
09.03.202609.03.2026 No Comments

Рідні більше не розмовляють: Російський військовий після полону воює за Україну

khristina
09.03.202609.03.2026 No Comments

ЗСУ звільнили понад 400 кілометрів територій: Зеленський назвав напрямок

khristina
08.03.202608.03.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes