Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • Це сталося сьогодні вранці! Тепер кожен «євробляхер» під «прицілом» поліції!

Це сталося сьогодні вранці! Тепер кожен «євробляхер» під «прицілом» поліції!

admin
16.01.202116.01.2021 No Comments

Патрульним поліцейським дали дозвіл штрафувати «євробляхи».

Про це заявив засновник організації по боротьбі з нетверезими водіями Олексій Павловський на своїй сторінці у Facebook.

? Сьогодні вранці у поліцейських в планшеті з’явився доступ до митної бази. Тепер по кожному авто вони можуть бачити хто ввіз автомобіль і коли саме.

А це означає, що також у них з’явилася можливість притягувати до адміністративної відповідальності (за порушення терміну перебування таких авто в режимі транзиту) водіїв, які пересуваються на автомобілях з іноземною реєстрацією, — написав він.

Павловський також додав, що штраф за таке порушення становить 8500 гривень, а за повторне вчинення порушення протягом року — 17000 гривень.

Джерело

Навігація записів

Сергій Фурса: “Мой родной язык – русский. Ну так получилось… Этого не изменить. Но я никогда не чувствовал себя ущемленным русскоговорящим”
У ці хвилини! Голубовська шокувала – не бачу жодного локдауну. Зеленський не чекав, вона не змовчала: жорсткіші заборони

Related Articles

Зеленський прибув на Близький Схід — перші деталі

khristina
26.03.202626.03.2026 No Comments

Шoк! “Паpтія” Гетмaнцева-Кіма-Терехова-Вілкула за рейтингами випереджає “Слугу народу”, – опитування СОЦИС

khristina
26.03.202626.03.2026 No Comments

Biйнa пocтyкaє оcь-оcь: пpогноз Зaлyжного пpиголoмшyє

khristina
26.03.202626.03.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes