Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • ПОЛІТИКА
  • У Зеленського пояснили, чому РФ пpaгне сicти за стiл переговорів

У Зеленського пояснили, чому РФ пpaгне сicти за стiл переговорів

khristina
10.07.2024 No Comments

За словами Подоляка, Україна воює, тому що не має виходу, на нас напали, а Росія воює, тому що хоче цього.

Михайло Подоляк пояснив, чому РФ хоче переговорів / колаж УНІАН, скріншоти з відео
Михайло Подоляк пояснив, чому РФ хоче переговорів / колаж УНІАН, скріншоти з відео

Коли РФ сяде за стіл переговорів, це означатиме, що вона не програла війну та не буде нести жодної відповідальності. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю Мосейчук Podcast.

“Коли хтось говорить про мир, мовляв Росія вам пропонує мир, вона говорить, так ми готові сісти за стіл переговорів, ми готові з вами домовитись, ми готові врахувати ваші інтереси. Росія говорить не це”, – сказав він.

Подоляк підкреслив, що атака по “Охматдету” та цивільному населенню – це абсолютно продумана та чітко спланована атака РФ.

І вона вирішує зовсім інші питання. Давайте зрозуміємо, як мислить Путін. Він проводить величезну кількість геноцидних атак на території України. Фантастично обнулив міжнародне право”, – сказав радник керівника ОП.

Він наголосив, що Путін не дотримується жодних конвенцій щодо ведення бойових дій, не дотримується жодних конвенцій, які так чи інакше регламентують обходження з військовополоненими чи цивільним населенням.

“Тобто навіть війна прописана в міжнародному праві, щоб все ж таки в 21-му столітті це не виглядало як дике варварство – те, що демонструє РФ. Путін все це порушує. Він не має відповіді взагалі від глобального політикуму. Він бачить, що чим більше підвищує ставки, то швидше сяде за стіл переговорів  так званий. А для чого стіл переговорів йому потрібен? Як тільки він сяде за стіл переговорів – все, в цей момент відповідальність відсутня. От в момент, коли РФ сидить за столом переговорів, це означає, що Росія не програла війну, не буде нести жодної відповідальності, в тому числі за атаку на цивільне населення в “Охматдиті”, не буде виплачувати ніякі репарації”, – пояснив Подоляк.

Він нагадав, що Україна воює, тому що не має виходу, на нас напали, а Росія воює, тому що хоче цього.

За словами Подоляка, Путіна могли б стримати чіткі сигнали, наприклад, призупинення членства РФ в Радбезі ООН чи надання Україні додаткових систем ППО, ракет.

“Оце б стримувало Путіна – чіткі сигнали. Він подивився – два дні, немає жодної ефективної реакції, тоді він може продовжувати тиснути на гуманістичну складову сучасної цивілізації, вбивати дітей. Логіка Путіна дуже проста. Перше – якщо програв, кількість злочинів немає значення, це десять пожиттєвих термінів, скажімо. Якщо не програв, немає різниці, скільки злочинів, тому що не несу відповідальнітсь. Але він показує всім, що він буде підвищувати ставки, поки отримає гарантії “непрограшу” в цій війні”, – пояснив радник керівника ОП.

Загрузка...

Навігація записів

Бiйці 225 ОШБ та 223 бaтальйону вuйшли з 70-денного oтoчення ворorа
Пpийшли на poботу, щоб допoмагати іншим: cтали відомі імена п’ятьох з@ruблuх у клiніці AD0NIS…

Related Articles

Україна готова до наступної зустрічі з Росією: в ОП назвали головну умову… Подробиці…

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Сенaтор-реcпублікaнець Джoн Кeннеді викpиває вcі манiпуляції путіна. Це тpеба бaчити. Вiдео

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Чиновникам потрібніше ніж військовим: держслужбовцям підняли зарплати, тепер понад 100 тисяч

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes