Глибинний насос для свердловини

0

У тих населених пунктах, де немає можливості під’єднатись до міського водоканалу, існує єдина можливість добути воду – скористатись електричним насосом. Оскільки, джерела води це або колодязь, або свердловина, то для викачування звідти води, встановлюються насосні станції і використовуютсья насоси різного типу. Якщо джерело залягає на глибині понад 10 метрів, то з подачею води з такої свердловини справиться лише глибинний насос. Такий насос займається не лише викачуванням рідини, але і її подальшого танспортування по системі трубопроводів.

Такі насоси здатні відкачувати воду в промислових призначеннях з глибин, що перевищують 100 метрів і подавати воду відразу до кількох систем водопостачання. В магазині Світ Буріння представлений широкий асортимент насосів різного типу призначення, функціоналу та бюджету. На сайті https://mir-bureniya.com.ua/ua/nasosi/glubinnie-nasosi/ можна детальніше ознайомитись з каталогом і характеристиками насосів. В чому полягає спосіб роботи глибинних насосів, які їх види та особливості?

Спосіб роботи насоса

Основне завдання будь-якого занурювального насоса – висмоктати воду з глибин і подати її на поверхню. При цьому тиск води повинен бути таким, щоб вода з кожного крана текла під хорошим тиском. Будь-який такий насос складається з насосної частини та електричного приводу. Двигун відповідає в цілому за роботу техніки. За всмоктування води відповідає насосний багатоступеневий механізм. Також тут є лопаті для відведення води, агрегатний вал і направляючі елементи.

Коли свердловинний насос оснащений вбудованим електродвигуном, то його корпус повинен бути повністю герметичним, аби надійно захищати електричну частину від попадання в неї рідини, що прокачується. За принципом дії глибинні насоси діляться на декілька видів:

  • Гвинтові насоси;
  • пристрої шнекового типу;
  • відцентрові;
  • пристрої штангового типу.

Як вибрати насос для свердловини

Пере покупкою насоса, важливо виміряти діаметр труб, які будуть опорами внутрішньої поверхні, що захищають її від обсипання. Розмір корпуса має відповідати розміру самих труб. Вибір глибинного насосу також залежить від наступних параметрів:

  1. Відстань, на якій знаходиться насос від будинку;
  2. Розміри пристрою для забору води;
  3. Максимального об’єму води, який може підняти з дна насос;
  4. Продуктивність пристрою;
  5. Рівень надишкового тиску, який створює насос.

На вибір впливає на лише тиск, який створює насос, але і глибина його занурення. Аби дізнатись продуктивність, яку повинен мати насос, необхідно підрахувати кількість точок забору води в домі (душова кабіна, умивальники, унітаз та інші комунікації). Також важливою є відстань від будинку до насоса, аби  знати необхідну довжину кабелю для підключення приладу до мережі живлення.

Загрузка...
попередня статтяОлексій Хорошаєв про контракти Міноборони: зрозумів, що маю справу з некомпетентними партнерами
наступна статтяВыгодный обмен валют в Харькове в военное время