Куди інвестувати у 2023 році?

0

Люди, які мають власні заощадження, задумуються, куди найкраще їх вкласти, щоб отримати вигоду у майбутньому. В інтернеті багато пропозицій із привабливою рекламою, проте не всі вони насправді перспективні та надійні. Одним з актуальних напрямків, особливо зараз, є інвестування в нерухомість. Наявність ще однієї квартири або будинку ніколи не буде зайвою.

Існує декілька варіантів, як саме вкладатися в нерухомість і отримувати прибуток. Це популярна альтернатива депозиту, яка передбачає витрату грошей на придбання споруджуваного чи вже завершеного об’єкта з метою отримання доходу в майбутньому. Прибуток може бути пасивним, від здачі в оренду, або перерахованим після перепродажу по вищій ціні.

В який ринок найкраще інвестувати

Охочі вкладати гроші можуть зробити це у первинну або вторинну нерухомість. Інвестиційна компанія в Україні DOVGIY FAMILY OFFICE допоможе вибрати справді перспективний об’єкт, щоб отримати найкращий прибуток у майбутньому. Якщо вибирати житло у новобудові, варто придбати його на стадії котловану – на такому етапі воно коштує дешевше, а продати його потім можна буде дорожче.

Але інвестування в новобудову має більше ризиків втратити гроші в майбутньому. Забудовник може відмовитись продовжувати об’єкт через брак фінансування, заморозити його або багаторазового переносити терміни здачі в експлуатацію. В середньому доводиться чекати близько двох років, доки будування буде повністю завершено. Якщо потрібен швидкий дохід, краще інвестувати у вторинну нерухомість.

Проте в такому випадку потрібно вибрати квартиру в гарному стані, яка дійсно принесе дохід після її здачі в оренду. Для підвищення ліквідності у приміщенні потрібно зробити ремонт, встановити справну сантехніку, нові меблі, в цілому навести порядок. Деякі купують квартири та будинки в дуже занедбаному стані, потім доводять їх до ладу й продають набагато дорожче.

Які головні переваги інвестицій у нерухомість

Варто вибрати справді ліквідний об’єкт – наприклад, розташований в історичному центрі міста, неподалік від моря, річки або в районі з гарною інфраструктурою. Тоді він буде цікавим як для потенційних орендарів, так і туристів, тим більше, що останнім часом для подорожей частіше винаймають квартири, а не номери у готелях.

Переваги очевидні:

  • надійність. Нерухомість майже ніколи не знижується в ціні, тому ризики втратити капітал мінімальні. Навіть якщо таке трапляється, скоро вартість знову зростає;
  • можливість використання нерухомості для власних потреб. До придбаної квартири надалі можна переїхати;
  • отримання пасивного доходу від довгострокової чи короткострокової оренди. Проте для цього об’єкт має бути затребуваним.

Варто враховувати необхідність відразу вкладати велику суму.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я