Як можна прописатися без власника?

0

Прописка, відома у законодавстві як реєстрація місця проживання, є важливою процедурою, яка забезпечує правовий статус та деякі соціальні та правові переваги. Для прописки в Україні потрібно мати згоду власника житла або документи на власність. Проте, зважаючи на те, що місце реєстрації і фактичне місце проживання не повинно обов’язково співпадати, оформити прописку можна як послугу, замовивши її у спеціалізованої компанії, яка надасть для прописки власне житло і необхідний комплекс послуг.

Законодавчі аспекти прописки

Відповідно до Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, гарантуються свобода пересування та вільний вибір місця проживання на її території. Відповідно до Цивільного Кодексу особа може мати декілька місць проживання, однак зареєструвати може тільки одне. Нарешті, Закон України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні” встановлює, що громадянин України, який проживає на території України, а також іноземець чи особа без громадянства, який на законних підставах постійно або тимчасово проживає на території України, зобов’язані протягом 30 календарних днів після прибуття до нового місця проживання задекларувати або зареєструвати його. Закон визначає поняття декларування місця проживання як електронну форму реєстрації, тобто через інтернет-портал “Дія”, а поняття реєстрації – подачу заяви у паперовій формі. Слід зазначити, що прописатися онлайн під час дії військового стану в Україні в цілях безпеки поки що не має можливості, водночас, подача документів у паперовій формі можлива на тих територіях, де не ведуться активні бойові дії.

Процедура та документи

Документи для прописки мають подаватись через Центри адміністративних послуг. Лише вони мають право приймати і передавати справу безпосередньо у відділ реєстрації місця проживання. Список документів для прописки варіюється в залежності від категорії заявника. Такими документами є:

  • паспорт громадянина України. Для осіб до 14 років замість паспорта подається свідоцтво про народження. Іноземці подають документ, який дає право на проживання в Україні (посвідка на проживання чи інший документ), а також переклад паспорта країни громадянства.
  • Ідентифікаційний код
  • Військовий квиток (для військовозобов’язаних)
  • Згода батьків (для осіб віком до 18 років)
  • Документи на право власності на житло та/або згода власника житла на реєстрацію.

Строк реєстрації не повинен перевищувати 1 робочий день, а результатом послуги являється внесення інформації про місце проживання у реєстр територіальної громади. Окремо можна взяти довідку про реєстрації місця проживання у паперовому вигляді або згенерувати її в Дії.

Як отримати прописку без власника

Тимчасова прописка є одним зі способів отримання офіційного місця проживання без наявного власного житла. Це може бути корисно у випадках тимчасового перебування у певному місці або під конкретну правову дію. З рештою, випадків, коли необхідна реєстрація місця проживання у конкретному місці і в конкретний час, дійсно, багато. Саме для таких цілей і не тільки існує сервіс надання прописки. Ця послуга надається юридичною компанією шляхом надання згоди на реєстрацію у своїй нерухомості. Окрім згоди на реєстрацію надається також комплексні рішення супутніх питань, наприклад:

  • отримання кореспонденції
  • надання консультацій
  • документальне оформлення відносин оренди
  • надання доступу до житла
  • можливість отримання додаткових послуг

Скористатись такою послугою можна дуже просто, без пошуку власників і інших проблем, при цьому на зручний строк за зручною ціною і у зручному місці!

Загрузка...
попередня статтяЯк і обіцялu! Міст знuщено! Рух трансnорту nерекрuто! Окуnантu вoлaють про St0rm Shad0w. Фото і Вlдео
наступна статтяЧудова звістка! У Пcкoвcькiй oблacтí невíдомі дуже дoмoглu нaм в вiйнí…Всі 13 Baгoнíв з бoєnpunacaмu зíйшлu з peйoк…