Сили Головного управління розвідки продовжують спецоперацію в Покровську. Бійці ГУР разом із додатковими силами спецпідрозділу зупиняють спроби окупантів розширити вогневий вплив на логістику в зоні відповідальності.
“Силами “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України триває операція в одному з важливих з точки зору фронтової логістики районів міста Покровськ Донецької області. Тривають запеклі бої з російськими окупантами”, – йдеться в повідомленні.
Після успішної десантної операції до спецпризначенців ГУР, які зайняли визначені рубежі, пробили наземний коридор і приєдналися додаткові сили спецпідрозділу.
“Триває бойова робота, спрямована на ліквідацію спроб ворога розширити вогневий вплив на логістику в зоні відповідальності ГУР”, – ідеться в повідомленні.
Бойові завдання в секторі виконують також інші спецпідрозділи ГУР МО України. З метою безпеки особового складу залучених підрозділів деталі операцій поки що не розкриваються.
“Триває злагоджена робота разом з усіма складовими Сил безпеки і оборони України”, – зазначили в розвідці.

