Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • УКРАЇНА
  • Президент підтримав! Щ0йно прийшла довгоочікувана новина від МОЗ. Ми виходимо…

Президент підтримав! Щ0йно прийшла довгоочікувана новина від МОЗ. Ми виходимо…

admin
04.05.202004.05.2020 No Comments

Люди втомилися від карантину, тому уряд вирішив з 11 травня почати вихід з нього.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що ситуація з коронавірусом дозволяє почати пом’якшення карантину в Україні з 11 травня.

За його словами, карантинні заходи дозволили уникнути пікової захворюваності на коронавірус в Україні. Степанов додав, що люди втомилися від карантину, тому уряд проаналізував ситуацію з захворюваністю на Covid-19 і вирішив з 11 травня почати вихід з нього.

«Ми пішли іншим шляхом, ніж європейські країни. Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину, і я ще раз хочу підкреслити, ми щодня аналізуємо ситуацію і готуємо пом’якшення вже з 11 травня. 11 травня ми будемо робити пом’якшення, так як на сьогоднішній день це дозволяє ситуація», – додав Степанов.

Нагадаємо, незважаючи на заборони Кабміну, станом на 1 травня ряд великих міст вже почав пом’якшувати карантин. Зокрема, магазини і парки відкриваються в Черкасах, Житомирі та Дніпрі.

Цього тижня уряд дозволив відкрити майже 900 ринків за умови соціальної дистанції на ринках між продавцями і покупцями, а також обов’язкової наявності засобів індивідуального захисту і антисептиків.

В МОЗ також закликали регіональних керівників утриматися від передчасного послаблення карантину. Степанов розкритикував рішення місцевої влади Черкас значно послабити карантин у місті вже з 1 травня.Це може звести нанівець всю ту роботу, яка була зроблена за півтора місяця

“Влада Черкас фактично вирішила повністю скасувати будь-які карантинні обмеження, які були введені урядом країни для боротьби із коронавірусною хворобою. Те, що відбулося в Черкасах (я маю на увазі рішення міської влади відкрити бгато магазинів і торговельних центрів, терас в закладах харчування) може звести нанівець всю ту роботу, яка була зроблена за півтора місяця”, – заявив Максим Степанов.

Загрузка...

Навігація записів

4 травня. Як в цей день можна захистити будинок від усього злого
“Ну що, Володимире Олександровичу, стадіон так стадіон?” Мер Черкас Бондаренко викликав Зеленського на ПУБЛІЧНІ дебати

Related Articles

За інформацією Інформ АРТА – генерал Анатолій Щадило: принципова позиція у боротьбі з внутрішньою корупцією

admin
11.04.202511.04.2025 No Comments

Укpaїнцi нa нepвax… Зaбupa тuмyть 3EМЛІ У ВCІX… Вiд нoвoгo зaкoнy oчi нa лoбa пoлiзлu… Деталі…

khristina
11.04.202511.04.2025 No Comments

На четвертий рік вlйни: Рада вирішила скасувати оплату комуналки для людей – Список хто підпадає

admin
09.04.202509.04.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes