Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • УКРАЇНА
  • “Зараз я живу на зарплату, не вважаю її достатньою. 350 000 гривень. Цього року, можливо, буде більше”, – радник Авакова поскаржився на гірку долю

“Зараз я живу на зарплату, не вважаю її достатньою. 350 000 гривень. Цього року, можливо, буде більше”, – радник Авакова поскаржився на гірку долю

admin
01.04.202501.04.2025 No Comments

Зорян Шкіряк заявив в ефірі “112 Україна“, що в минулому році заробив 350 тис. гривень, передають Патріоти України.

«Зараз я живу на зарплату радника міністра внутрішніх справ, я не вважаю її достатньою. За минулий рік це 350 тис. гривень. В цьому році, можливо, буде трохи більше», – йдеться в заяві.

При цьому він зазначив, що з нерухомості має лише квартиру – «У мене є єдина нерухомість – це моя квартира. Не можу похвалитися метром землі у Козині або будиночком якимось. За свої 47 років я заробив на свою квартиру, яка є в простому будинку, класу «комфорт».

Загрузка...

Навігація записів

Як правильно смажити деруни, щоб вони вбирали менше олії: хитрість, про яку мало хто знає
Жінка ПРЕЗИДЕНТ Готується заміна Зеленського. ЛАНА ЗЕРКАЛЬ розповіла про свої наміри балотуватися у Президенти України.

Related Articles

За інформацією Інформ АРТА – генерал Анатолій Щадило: принципова позиція у боротьбі з внутрішньою корупцією

admin
11.04.202511.04.2025 No Comments

Укpaїнцi нa нepвax… Зaбupa тuмyть 3EМЛІ У ВCІX… Вiд нoвoгo зaкoнy oчi нa лoбa пoлiзлu… Деталі…

khristina
11.04.202511.04.2025 No Comments

На четвертий рік вlйни: Рада вирішила скасувати оплату комуналки для людей – Список хто підпадає

admin
09.04.202509.04.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes