Існує величезна кількість способів кинути палити, найбільш популярні з яких виникають із застосуванням ліків і психотерапевтичними методиками. “Самостійна боротьба” зі згубною звичкою, часто має на увазі мінімум матеріальних вкладень, нерідко буває недооціненою суспільством, пише replyua.net.
Згідно зі статистикою, нікотінзаместітельной терапія досить часто поступалася місце людській силі волі в питанні відмови від куріння. Давайте розберемося, які методи найбільш ефективні.
пункт №1
Перший пункт полягає в найбільш розгорнутому відповіді на питання: навіщо мені ця звичка? Для кого-то куріння допомагає впоратися зі стресовою ситуацією на роботі, хтось таким чином займає руки, заводить нові знайомства. У підлітковому віці куріння виступає способом заявити про свою дорослості і незалежності. Однак на кожен з відповідей може утворитися прийнятний варіант заміни.
пункт №2
В даному випадку важливо створити облегчітельной умови для розставання з курінням. Позбавтеся від тютюнового запаху в квартирі, виперіть все речі, викиньте все запальнички і попільнички в будинку. Не пийте кави і алкоголь перші три тижні, а також всі інші напої, вживання яких протягом довгого часу супроводжувалося зі шкідливою звичкою.
пункт №3
Третій етап включає в себе розробку системи заохочення. Вона може виражатися в регулярному поїданні солодощів або придбанні приємних речей, на які завжди не вистачало грошей. Варто відзначити, що будь-яка з варіацій вплине на Вашу масу тіла або матеріальний добробут.
пункт №4
Якщо часто пити воду протягом доби, то тяга до паління буде зменшуватися.
пункт №5
Якщо Ваш стаж куріння перевищує 10-20 років, то варто знизити щодня надходить дозу нікотину до 2-3 разів на перші дні відмови. У цьому випадку важливо не переборщувати з числом перекурів і не викурювати по дві цигарки за один раз. З огляду на всі перераховані вище поради, Ви неодмінно досягнете бажаного результату!